Kaunietė kaltinama vaistų receptų klastojimu: įsigijo 12 tūkst. įvairių tablečių – Kas vyksta Kaune

Kaunietė kaltinama vaistų receptų klastojimu: įsigijo 12 tūkst. įvairių tablečių

ELTA 2023/05/30 19:37
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Kauno apygardos prokuratūra teismui su kaltinamuoju aktu perdavė bylą, kurioje kaunietė kaltinama suklastojusi ne mažiau kaip 249 vaistų receptus ir įgijusi 12 tūkst. įvairių tablečių su psichotropinėmis medžiagomis, praneša prokuratūra.

Pasak prokuratūros, kaunietė kaltinama, jog įgijusi savo tėvo-gydytojo antspaudą ir didelį kiekį neužpildytų receptinių blankų, juos klastojo ir 85 kartus įvairiose Kauno vaistinėse, įgijo didelį kiekį vaistų su psichotropinėmis medžiagomis.

Bylos duomenimis, visi 249 suklastoti receptai buvo išrašyti laikotarpiu nuo 2020 metų liepos mėn. pabaigos, kai gydytojas, kurio spaudu bei blankais buvo pasinaudota, jau nebedirbo jokioje gydymo įstaigoje.

Iš viso galimai buvo įgyta ne mažiau kaip 12 tūkst. įvairių tablečių su psichotropinėmis medžiagomis.

Kaunietei pareikšti kaltinimai dėl 4 Baudžiamojo kodekso straipsnių – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, dėl lenkimo vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas, dokumento suklastojimo arba disponavimo suklastotu dokumentu, bei dėl antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimo ar pagrobtojo panaudojimo.

Įtariamoji apklausų metų parodymų dėl pareikštų įtarimų nedavė, informuoja prokuratūra.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA