Likus beveik trims mėnesiams iki koncerto Kauno stadione – E. Dragūno žinutė – Kas vyksta Kaune

Likus beveik trims mėnesiams iki koncerto Kauno stadione – E. Dragūno žinutė

Lrytas.lt 2023/05/27 16:24
R. Tenio, Indrės Pix nuotr.

Nors iki didžiojo koncerto Kaune liko beveik trys mėnesiai, Egidijus Dragūnas-Selas (47 m.) jau pradėjo pasiruošimo darbus. Dainininkas bus pirmasis, kuris surengs koncertą naujajame Dariaus ir Girėno stadione.

Kol bilietai į vienintelį ir didžiausią atlikėjo pasirodymą sparčiai graibstomi, jis džiaugiasi gerokai anksčiau nei įprasta pradėjęs ruoštis koncertui. Apie tai, kaip sekėsi pirmojoje repeticijoje vyras pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Sveiki, o aš varau, va, po darbo dienos. Iš tikrųjų, iki renginio liko trys mėnesiai ir dvi dienos, bet net nelaukėm trijų mėnesių ir jau šiandien pradėjom dirbti. Važiuoju po pirmos geros darbo dienos. Grafika, repeticijos, apšvietimo programavimas. Šiaip įdomus tas momentas, kad Kaune mes turėjom įspūdingus koncertus. 360 ne vieną kartą grojom, rinkom rekordinius kiekius žmonių.

Bet šį kartą Kaunas bus kitaip, nes tas stadionas ir tai bus po atviru dangum. Nu žodžiu, iki greito“, – apie pasiruošimą koncertui pasakojo E.Dragūnas-Selas.

Gegužės pradžioje pranešęs žinią apie koncertą stadione, atlikėjas neslėpė džiugesio dėl lokacijos, kadangi ten telpa beveik trys „Žalgirio“ arenos ir patikino, kad tai bus masiškiausias renginys per visą Lietuvos istoriją. Egidijaus Dragūno koncertas įvyks rugpjūčio 26-ąją, o jį apšildys grupė iš Ukrainos „Kazka“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA