Per plauką LKL pusfinalio trečiose rungtynėse pergalę iš „Žalgirio“ išplėšė panevėžiečiai | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ - Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ / „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

„Betsafe-LKL“ pusfinalio trečiosiose rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Žalgirio“ arenoje nusileido Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ komandai 66:67 (22:21, 15:22, 20:8, 9:16). Žalgiriečiai serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:1.

Rungtynių pradžioje 4 taškus rinko Laurynas Birutis, Rolandas Šmitas smeigė du tritaškius iš skirtingų kampų – 10:4. Nepaisant Kevarriuso Hayeso dėjimo, varžovai atsakė spurtu 10:2 ir išsiveržė į priekį 12:14. Po krepšiu prasiveržė Isaiah Tayloras, dvitaškį su pražanga įmetė Edgaras Ulanovas, o pirmąjį kėlinį 5 taškais užbaigė Tyleris Cavanaugh – 22:21.

K.Hayesas pelnė 4 taškus, Dovydas Giedraitis įmetė iš toli po gražaus kamuolio judėjimo – 29:23. Po „7bet-Lietkabelio“ minutės pertraukėlės žalgiriečiai beveik 4 minutes nepelnė taškų – 29:31. Varžovų pražangas baudos metimais vertė R.Šmitas, E.Ulanovas ir L.Birutis (35:33), bet iš žaidimo pasižymėjo tik I.Tayloras, todėl žalgiriečiai po pirmosios rungtynių pusės atsiliko 37:43.

Po pertraukos komandą į priekį vedė kapitonas E.Ulanovas, pelnęs 7 taškus iš eilės ir gynyboje pagirtinai stabdęs Gediminą Oreliką. Puolime prie jo prisidėjo T.Cavanaugh su tolimu metimu ir greitą ataką užbaigęs I.Tayloras – 49:47. D.Giedraitis pataikė iš vidutinio nuotolio, Arnas Butkevičius sumetė baudas, o T.Cavanaugh pridėjo dar 4 taškus – 57:51.

Per ketvirtojo kėlinio 4 minutes „Žalgirio“ gretose dvitaškį įmetė tik I.Tayloras, kai panevėžiečiai rinko 10 taškų – 59:61. Rezultatą lygino L.Birutis (61:61), bet po to kauniečių puolimas ir toliau strigo – 61:66.

Galiausiai tylą nutraukė akrobatiškas I.Tayloro prasiveržimas, o likus žaisti 80 sekundžių tritaškį smeigė Tomas Dimša – 66:66. Svečiams Željko Šakičius realizavo 1 baudos metimą, bet per likusią minutę žalgiriečiai nebepasižymėjo – 66:67.