Iš pareigų traukiasi Kėdainių ligoninės direktorė – Kas vyksta Kaune

Iš pareigų traukiasi Kėdainių ligoninės direktorė

ELTA 2023/05/23 15:20
Edita Vaškevičienė / Rinkos aikštės nuotr.

Nuo birželio 4 d. iš Kėdainių ligoninės direktorės pareigų atsistatydina dabartinė jos direktorė Edita Vaškevičienė. Ši informacija paskelbta pirmajame naujosios rajono tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdyje, pranešė portalas rinkosaikste.lt.

Šią žinią vietos politikams patvirtino ir naujasis šio komiteto pirmininkas Jonas Talmantas.

„Ligoninės direktorė nuo birželio 4 dienos išeina iš darbo. Ji palieka mūsų Kėdainius, tai vat, naujienos tokios“, – sakė J. Talmantas.

„PSPC pasakė, kad turi vykdyti kuo daugiau operacijų, kad gautų iš Ligonių kasų finansavimą iš operacijų“, – pridūrė politikas. Anot jo, jei to nebus, skyriai liks dienos stacionarais.

Pažymima, kad Sveikatos komiteto pirmininko žodžiai kelia abejonių dėl jo susigaudymo realioje situacijoje, nes PSPC operacijos nėra vykdomos – operacijas gydytojai atlieka ligoninėje, o ne poliklinikoje.

Paklausus, kodėl ligoninės vadovė išeina iš darbo, komiteto nariai nevengė apie tai spekuliuoti. J. Talmanto teigimu, „gal per sunku žmogui, gal spaudimas“.

Tuo metu Kėdainių rajono savivaldybės vicemerė Virgina Baltraitienė teigė, kad direktorės pasitraukimas iš pareigų yra susijęs su jos sveikatos problemomis.

Planuojama, kad netrukus bus skelbiamas naujojo Kėdainių ligoninės vadovo, kurį rinks ne savivaldybė, o Sveikatos apsaugos ministerija, konkursas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA