Atlikėja Gabija Li pasitinka vasarą su meilės jausmu pripildyta daina „Krentu“ (video) – Kas vyksta Kaune

Atlikėja Gabija Li pasitinka vasarą su meilės jausmu pripildyta daina „Krentu“ (video)

https://www.youtube.com/watch?v=FdyNBFJkZns

Populiariosios muzikos atlikėja Gabija Li (Gabija Liutkevičiūtė) dalinasi nauju kūriniu „Krentu“. Tai penktoji atlikėjos autorinė daina ir šį kartą ji vasariškai šilta. Ji apie šiltus, gilius, žmogiškus jausmus, apie emocijas, potyrius.

„Tai daina apie jausmą, jo intymumą, kai trauka kitam žmogui užlieja mintis ir kūną nesuprantamomis emocijomis. Norėjosi tai perkelti į savo muziką, o žodžius surasti per metaforas, na o dar labiau mintį įprasmino dainos vizualas, kur kalba mano akys, rankos, judesiai“, – dalinasi kūrinio autorė G. Liutkevičiūtė.

Gabija pripažįsta, kad pirmiausia dainai gimė pavadinimas „Falling“, kuris vėliau buvo pakeistas į lietuvišką – „Krentu“. Kūrinio idėją Gabijai įkvėpė angliško pavadinimo dvylypė prasmė – kristi ir įsimylėti.

„Nors šie žodžiai skirtingi, jie glaudžiai susiję ir paaiškina vienas kitą. Kristi į emocijas ir jausmus, užsimerkti ir kartais nematyti aplinkos, atsigręžti į du žmones ir į jausmą, kuriam nereikia logiško paaiškinimo, nes jo tiesiog nėra. Įsimylėjimas ir yra kritimas į jausmus, tiesiogine to žodžio prasme“, – mintimis dalinasi Gabija.

Gabija Li / J. Urbonavičiūtės nuotr.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šios dainos skambesys gimė kartu su prodiuseriu Vitalijum Puzyriov, kuris dirba su tokiais atlikėjais kaip Free Finga ir Angelou. Atlikėja džiaugiasi galėdama pirmąsyk dirbti su prodiuseriu, su kuriuo sukūrė šį progresyvų pop kūrinį. „Krentu“ vizualizaciją sukūrė Gabija Li su Juste Urbonavičiūte, kuri dirba kartu su grupe „jauti“ bei tokiais atlikėjais kaip Monique, Justinas Jarutis, gintė ir daugeliu kitų.

„Mes krentam, kartais nesuprantam savęs, kartais išsigąstam, prarandam logiką, stabilumą ir balansą, bet vis tiek pasiduodame savo intuicijai kaip gravitacijai. Nors nesu romantikė, man ši daina tapo savirefleksija to, ką aš galiu jausti“, – kūrinį analizuoja atlikėja Gabija Li.

Taip pasisėmus temos iš šių žodžių reikšmių žaismo bei išjautus gūsį emocijų mintyse, gimė kūrinys apie kritimą į jausmus – „Krentu“. Kartu su kūriniu Gabija Li skelbia ir pasirodymą birželio 29 dieną „Pakrantės“ festivalyje, kur pirmąsyk kūrinys nuskambės gyvai. Naujausią atlikėjos dainą galima išgirsti jau dabar visose muzikos klausymosi platformose, o YouTube galima rasti kūrinio vizualizaciją.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA