Kauno „Žalgirio“ pergale pažymėtas pusfinalio serijos startas Garliavoje | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgirio“ pergale pažymėtas pusfinalio serijos startas Garliavoje

Kauno „Žalgiris“ - Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ / „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ pusfinalio seriją. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Garliavoje rezultatu 69:58 (23:15, 15:14, 16:20, 15:9) įveikė Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ekipą.

Edgaras Ulanovas dvikovą Garliavoje pradėjo taikliu tolimu metimu, Lukas Lekavičius sumetė du baudų metimus, o Rolandas Šmitas pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga ir taikliu tolimu metimu– 11:6. Metimus iš po krepšio įmetė E.Ulanovas, Laurynas Birutis ir Isaiah Tayloras, vidutinio nuotolio metimą taikliai paleido Dovydas Giedraitis, R. Šmitas smeigė dar vieną tritaškį, o Achille Polonara tašką pridėjo nuo baudų metimo linijos – 23:15.

Keturis taškus surinko Ignas Brazdeikis, o Tyleris Cavanaugh ir Karolis Lukošiūnas taikliai atakavo iš toli – 33:23. Dvitaškį iš po krepšio dar pataikė L. Birutis, o sausą trijų minučių atkarpą nutraukė taiklus tolimas E. Ulanovo metimas – 38:29.

Tomas Dimša neklydo prie baudų metimo linijos ir smeigė tritaškį, dvi atakas iš eilės dvitaškiais užbaigė E. Ulanovas, reidą po krepšiu surengė L. Lekavičius – 49:41. Per likusias keturias kėlinio minutes tolimu metimu pasižymėjo D. Giedraitis, o kėlinio pabaigoje du baudų metimus realizavo T. Cavanaugh – 54:49.

D. Giedraitis įmetė baudos metimą, bet pirmoje lemiamo ketvirčio pusėje strigo abiejų ekipų puolimas – 55:51. Ataką metimu viena ranka užbaigė L. Lekavičius, E. Ulanovas surinko keturis taškus iš eilės, šešis pelnė L. Birutis, o nelengvą metimą iš po krepšio dar įmetė R. Šmitas – 69:58.

„Žalgiris“: E. Ulanovas 16, R. Šmitas 11, L. Birutis 10 (14 atk. kam., 2 blk.), L. Lekavičius 6 (5 rez. perd., 2 per. kam.), D. Giedraitis 6, T. Dimša 5, T. Cavanaugh 5, I. Brazdeikis 4, T. Dimša 3, I. Tayloras 2, A. Polonara 1 (5 atk. kam.), K. Hayesas 0.

„7bet-Lietkabelis“: J. Morrisas 12, K. Kullamae 9, V. Lipkevičius 9.