Jaunieji žalgiriečiai nepateko į Eurolygos jaunimo turnyro finalą | Kas vyksta Kaune

Jaunieji žalgiriečiai nepateko į Eurolygos jaunimo turnyro finalą

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Kauno sporto halėje vykstančio turnyro trečiąją dieną jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo iš Europos talentų sudarytai „Next Generation Select Team“ rezultatu 62:73 (13:12, 10:25, 20:16, 19:20), kuri sekmadienį finale susitiks su Madrido „Real“ komanda.

Rungtynes atidarė Justo Stonkaus tritaškis, po krepšiu prasiveržė Mantas Laurenčikas, o Kristupas Kepežinskas pasižymėjo tolimu metimu su sirena – 8:7. Pirmąjį kėlinį uždarė Dovydo Buikos ir Alekso Bieliausko taškai – 13:12.

Lemiamas lūžis įvyko antrojo kėlinio pradžioje, kai žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą 0:16. Nepaisant Manto Kočano ir M. Laurenčiko taškų, skirtumas dar labiau išaugo – 17:35. Nerezultatyvų šeimininkų kėlinį užbaigė 5 Manto Juzėno taškai – 23:37.

Trečiajame kėlinyje M. Kočanas rinko dar 6 taškus, o kiti „Žalgirio“ krepšininkai įjungė toliašaudę artileriją. Du Augusto Navicko bei M. Juzėno ir Jokūbo Rudaičio tritaškiai mažino atsilikimą iki 43:53.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečių deficitas buvo pasiekęs 16 taškų (48:64), tačiau po sėkmingų M. Juzėno, J. Rudaičio ir D. Buikos atakų buvo priartėta iki 59:66. Visgi mačo pabaigoje ir toliau nepavyko stabdyti aukštaūgio Mouhamedo Faye, kuris rinko savo 33-iąjį tašką, o žalgiriečiai turėjo pripažinti pralaimėjimą 62:73.

„Žalgiris“: M. Juzėnas 13, M. Kočanas 8, D. Buika 8 (6 atk. kam.), J. Rudaitis 7, A. Navickas 7 (2 per. kam.), M. Laurenčikas 5, A. Bieliauskas 4 (2 per. kam.), J. Stonkus 3, K. Kepežinskas 3, N. Raupelis 3, V. Žygas 1, K. Šacas 0.

„Next Generation Select Team“: M. Faye 33 (11 atk. kam., 3 per. kam., 3 blk.), L. Giovannetti 10.