Palangos kultūros šauklys „OLDMAN“ atveria duris Kaune – Kas vyksta Kaune

Palangos kultūros šauklys „OLDMAN“ atveria duris Kaune

/ Organizatorių nuotr.

Kartu su pajūriškais vėjo gūsiais gegužės 19 d. į Kauną atsikrausto kultūrinė erdvė „OLDMAN“, jau daugiau nei dešimt metų pažįstama Palangos publikai ir išaugusi iš kultūros pievos „I love Palanga“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kauno gimtadienio išvakarėse ex-Ryšių kiemelyje atsiveriantis „OLDMAN Kaunas“ visą vasarą kvies muzikai, kinui, susitikimams ir ilgiems vakarams su bičiuliais, o rudenį pristatys ir vidaus erdves – muzikos klubą su restoranėlio šurmuliu.

Gegužę erdvės lankytojų laukia pirmieji didieji koncertai po atviru dangumi, kuriuose pasirodys „G&G Sindikatas“, „Baltic Balkan“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ bei „Saulės kliošas“.

Palangos kultūros šauklys „OLDMAN“ atveria duris Kaune

Tačiau taip pat, kaip ir pajūryje, Kaune „OLDMAN“ didelį dėmesį skirs pažinimui ir naujų idėjų sklaidai, pristatydami jauną lietuvišką muziką bei mūsų šalyje mažiau žinomus tolimesnio užsienio atlikėjus.

Jau šią vasarą „OLDMAN“ kieme bus juntama Afrikos energija, nes čia koncertus surengs atlikėja Apio Moro iš Ugandos, kurianti ir dainuojanti afro-soul muziką savo gimtąja, anglų ir Lugandos kalbomis, bei vokalistas ir Nyatiti muzikos žanro atlikėjas, vadinamo aštuoniastygio instrumento virtuozas Makadem iš Kenijos.

„OLDMAN“ svečiuosis ir menininkas iš Ukrainos Sergejus Onischenko, jo programa „Make Like a Tree“ – tai kelionių, išreikštų muzika ir fotografija, kvintesencija, besiskleidžianti indie-folk melodijomis su nonkonformizmo ir bytnikų kartos idėjų dvelksmu.

Kelionėse įkvėpimo semiasi ir dar vienas šios vasaros atlikėjas, gitaros meistras Reinis Jaunais iš Latvijos. Atlikėjas jau keliskart apsuko žemės rutulį ir neseniai sugrįžo iš kelis mėnesius trukusio turo po Naująją Zelandiją.

Reinis Kaune pasirodys dukart: liepą – kartu su kolega iš Jungtinės Karalystės „The Flamenco Thief“, o rugpjūtį sugros duetu su daugkartiniu tarptautinių gitaristų konkursų nugalėtoju Daniele Mammarella (Italija).

Estiško glamūro, gausių sintezatorių partijų ir švelnių žemų dažnių galima tikėtis albumo pristatymui į Kauną liepos mėnesį atvykstančios grupės „Silky Steps“ koncerte, o vokiečių trijulė „Brass Riot“ kvies į neįprastą panko, džiazo ir elektroninės muzikos patirtį.

Palangos kultūros šauklys „OLDMAN“ atveria duris Kaune

Muzikos vakarus papildys susitikimai su „stand-up“ komikais bei autorinio pasaulio bei Lietuvos kino seansai.

„Ateiname kupini entuziazmo įkvėpti naujos gyvybės Kauno senamiesčiui ir naujam gyvenimo etapui pabudinti istorinį Rotušės aikštės pastatų kompleksą, – teigia naujos erdvės Kaune kūrėjai. – Mūsų kelionė Kaune tik prasideda.

Tikimės, jog mūsų kuriamas turinys organiškai įsilies į senamiesčio gyvenimą, ir tuo pačiu atneš naujų džiaugsmų jo bendruomenei. Ir, žinoma, kviesime miestiečius, kaimynus kartu generuoti kultūrines, menines, gastronomines patirtis, kurti naujus ryšius bei sinergijas.“

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA