Paaiškėjo, kelintu numeriu „Eurovizijos“ finale pasirodys M. Linkytė – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo, kelintu numeriu „Eurovizijos“ finale pasirodys M. Linkytė

delfi.lt 2023/05/12 11:15
Monika Linkytė / DELFI nuotr.

Pasibaigus antrajam „Eurovizijos“ pusfinaliui paaiškėjo, kelinta šeštadienį Liverpulyje pasirodys Monika Linkytė.

Vos pasibaigus transliacijai taip pat paaiškėjo, kad M. Linkytė šeštadienį pasirodys antrojoje „Eurovizijos“ dalyje. Lietuvos atstovė šeštadienį į sceną žengs 22-uoju numeriu.

Iškart po rezultatų paskelbimo Monika pasirodė spaudos konferencijoje. Ji kalbėjo apie dainos skleidžiamą žinutę ir kodėl kūrinyje panaudojo folkloro motyvus.

„Aš manau, kad transformacija yra Lietuvos muzikos industrijoje, leidžianti mums būti unikaliems. Kodėl aš asmeniškai tai įterpiau? Nes studijavau Londone ir mano pagrindinis darbas universitete buvo sukurti kažką unikalaus. Sukūriau penkias dainas, kurioms panaudojau motyvus iš Lietuvos folkloro. Ir sau pasakiau, jei kada nors pabandysiu vėl vykti į „Euroviziją“, įterpsiu lietuvišką dalyką. Lietuviškas folkloras yra labai unikalus“, – kalbėjo Monika.

M. Linkytė prabilo ir karo tema – Ukrainos žurnalistui pagyrus jos pasirodymą, atlikėja pademonstravo solidarumą.

„Esu labai dėkinga. Jaučiasi, kad lietuviai ir ukrainiečiai turi ryšį, susiradau draugų per karą, kas yra labai liūdna. Noriu padėkoti kiekvienam ukrainiečiui, kuris kovoja už mūsų visų laisvę. Šlovė Ukrainai“, – nusišypsojo M. Linkytė.

Monikos klausė, ar šiemet ji jautė didesnę įtampą, nei dalyvaudama konkurse su Vaidu Baumila prieš aštuonerius metus.

„Manau, kad šiems metams man nereikia vyro. Aš tai galiu daryti viena, nes moterys yra jėga, todėl į sceną pasikviečiau savo drauges. 2015 šalį atstovavau su Vaidu, bet esu solo dainininkė, tai man įprasta pasirodyti vienai, o dabar esu su savo merginomis ir noriu tą jėgą parodyti visai Europai“, – konferenciją užbaigė lietuvė.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA