Festivalis „Kaunas Jazz“ atkeliavo į Kauno onkologijos ligoninę – Kas vyksta Kaune

Festivalis „Kaunas Jazz“ atkeliavo į Kauno onkologijos ligoninę

Didžiausio Lietuvoje džiazo festivalio „Kaunas Jazz“ sumanytojas Jonas Jučas šypsosi – įsimintinas multiinstrumentalistų Vytenio Danieliaus ir Leonardo Bėkšos koncertas Kauno Onkologijos ligoninėje neapsiėjo be malonių staigmenų.

„Muzikantams teko sugroti gerokai daugiau kūrinių nei jie planavo, nes to pareikalavo publika, niekaip nenorėjusi, kad baigtųsi džiazo šventė“, – įspūdžiais dalinosi pašnekovas.

Nemokamame koncerte džiazo spalvomis nuskambėjo atlikėjų kūryba bei prancūziškos muzikos kompozicijomis. Programa nors trumpam nukėlė į kvapais ir pojūčiais apipintą garsų pasaulį.

„Kultūros šventė atvėrė galimybę visuomenei pabūti erdvėje, kurioje įprastai kasdienybė pulsuoja kitu ritmu. Už tai, kad šis koncertas, kuris šildė pacientų ir visų, norėjusiųjų jį išgirsti, širdis, buvo įtrauktas į oficialią „Kaunas Jazz“ programą, esame labai dėkingi“, – sakė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės viešosios įstaigos Kauno klinikų filialas Onkologijos ligoninė vadovas doc. dr. Saulius Grižas.

Didžiausias Lietuvoje džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ šįmet dar kartą grįš gruodžio 12 d. Tą vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pasirodys vienas ryškiausių šių dienų muzikos fenomenų Gregory Porteris.

2010-aisiais išleistas debiutinis G. Porterio albumas „Water“ buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui, o už trečiąjį, 2013-aisiais išleistą „Liquid Spirit“, dainininkas pelnė išsvajotą statulėlę. Šiandien jo kolekcijoje – jau du „Grammy“ apdovanojimai. Beje, naujausias, pernai išleistas dainininko albumas „All Rise“ taip pat buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui.

Tarp G. Porterio gerbėjų – ir elektroninės šokių muzikos duetas „Disclosure“, su kuriuo dainininkas įrašė hitą „Holding On“, ir airių muzikos legenda Vanas Morrisonas, ir net seras Eltonas Johnas, negailintis komplimentų amerikiečių dainininkui.

„Kaunas Jazz“ dainininko širdyje užima ypatingą vietą – dar 2013-aisiais festivalyje pirmą sykį apsilankęs atlikėjas iškart pelnė publikos simpatijų prizą, pamėgo šio renginio atmosferą ir nuo to laiko visada džiaugiasi kvietimais sugrįžti į Lietuvą.

Daugiau informacijos rasite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA