Kokybė bei rajono perspektyvos pirkėjus vilioja į kairįjį Nemuno krantą – „Nemunaičius“ – Kas vyksta Kaune

Kokybė bei rajono perspektyvos pirkėjus vilioja į kairįjį Nemuno krantą – „Nemunaičius“

„Nemunaičių“ kvartalas / Organizatorių nuotr.

Vos 15 metrų nuo Nemuno kranto, tarp Kauno centro bei vaizdingų Aleksoto šlaitų „SBA Urban“ plėtojamame „Nemunaičių“ kvartale pirmieji gyventojai jau įsirenginėja savo naujuosius namus.. Ypatingu dėmesiu kokybei garsėjantis projektas, anot naujakurių, žavi ne tik architektūriniais ar techniniais sprendimais, bet ir miesto kontekste išskirtines perspektyvas atveriančia lokacija bei mišrios paskirties (angl. mixed-use) koncepcija. Tiesa, plėtotojai atskleidžia, kad dar yra likę butų, o pastatytame projekte raktus galima gauti iš karto.

Kokybę jau kviečia įvertinti gyvai

„Nemunaičių“ kvartale šiuo metu – intensyvūs pirmojo statybų etapo užbaigimo darbai. Būstai bei patalpos pirmuosiuose dvejuose iš penkių kuriamų projekto korpusų jau perduodami naujakuriams, o likusius tris korpusus planuojama užbaigti per artimiausias savaites.

Vaizdais į Nemuną, Kauno senamiestį bei žaliuojančius Aleksoto šlaitus žavintis kvartalas šiuo etapu siūlo 169 A+ klasės butus, siekiančius nuo 31 iki 120 kvadratinių metrų. Tarp svarbiausių naujakurių išskiriamų „Nemunaičių“ privalumų tapo architektūriniai, į ilgaamžiškumą bei tvarumą orientuoti projekto, kurį rengė Nacionalinės premijos laureatas architektas Rolandas Palekas su komanda, sprendimai.

„Nors vaizdas ar vieta mieste pirkėjams yra labai svarbu, šiuolaikinis žmogus nėra linkęs daryti kompromisų kokybei. Dėl šios priežasties nuo pat pradžių „Nemunaičius“ kūrėme itin dėmesingai ir atsakingai – išieškodami kiekvieną smulkią detalę: nuo architektūrinių bei fasado sprendimų iki mažosios kiemų architektūros. Džiaugiamės, jog pirkėjai visa tai įvertina. Nuo mūsų pasirinktų medinių, aliuminiu kaustytų itin aukštos varžos panoraminių langų iki ilgaamžiško klinkerio fasado, kokybiško vidaus bei bendrųjų erdvių įrengimo“, – sako „Nemunaičių“ pardavimų vadovė Viktorija Pozingytė.

Pirmajam kvartalo etapui pasiekus finišo tiesiąją, šiandien apžiūrėti ir įvertinti jo kokybę, naudotas medžiagas, įdiegtus sprendimus gali kiekvienas būstu ar komercinėmis patalpomis besidomintis pirkėjas.

Viktorija Pozingytė / Organizatorių nuotr.

„Vienas svarbiausių įvertinimų projektui – klientų atsiliepimai. Dalis pirkėjų jau pradėjo įsirengimo darbus, o šiame etape turbūt geriausiai ir atsiskleidžia objekto kokybė. Pavyzdžiui, vienas iš pirkėjų – statybų rangovas, įgyvendinęs reikšmingus projektus miesto bei šalies kontekste. Susidomėjęs būstu „Nemunaičiuose“ ir būdamas techniniu žmogumi, apsižiūrėti jo pirkėjas atvyko su gulsčiukais ir kita įranga. Išmatavęs bei įvertinęs pasirinktą būstą, jis ne tik neturėjo priekaištų, bet ir pridėjo, jog šiuo aspektu projektas stipriai lenkia net ir prestižinius sostinės projektus. Dėl įdėtų pastangų ją kuriant, būtent kokybė yra tai, kuo mūsų komanda didžiuojasi labiausiai“, – atskleidžia kvartalo atstovė.

Besikeičiančios tendencijos

Miesto kontekste „Nemunaičiai“ gyventojams pristatė naują, gerosiose užsienio praktikose itin populiarią mišrios paskirties (angl. mixed-use) koncepciją, leidžiančią suderinti gyvenimą, darbą bei laisvalaikį miesto centre.

V. Pozingytės teigimu, šiandien galima stebėti, kaip keičiasi nekilnojamojo turto ieškančių pirkėjų poreikiai. Jei ilgą laiką didžioji dalis klientų žvalgydavosi į ramesnius miesto miegamuosius rajonus bei užmiestį, dabartinė tendencija – ieškoti patogių gyvenimo sąlygų miesto centre.

„Pirkėjų tikslas – gyvenimą kurti arti namų. Galimybė biurą, svarbiausias parduotuves, patogią viešąją infrastruktūrą, laisvalaikio galimybes atrasti visai greta namų užtikrina komfortišką kasdienybę bei leidžia sutaupyti daug brangaus laiko“, – sako pardavimų vadovė.

„Nemunaičių“ kvartalas / Organizatorių nuotr.

Projekto atstovė pastebi, kad apie gyventojų migraciją iš užmiesčio į miestą liudija ir perkamų būstų dydis. Klientai domisi dideliais, daugiau nei 100 kvadratinių metrų būstais. Tokiu būdu siekiama iš nuosavo namo persikelti į tokį pat erdvų būstą miesto centre, vertinant jo vietą, vaizdą pro langus.

Greta gyvenamųjų „Nemunaičių“ kvartale kuriami ir komercinės paskirties objektai. Jų pirkėjais tampa tik į gyventojų poreikius orientuotos įmonės. Pirmuoju etapu kvartale įsikurs odontologijos klinika, grožio paslaugų centras, laukiama maitinimo, medicinos bei kitas viešąsias paslaugas teikiančių įmonių.

Per tiltą – į Nemuno salą

„SBA Urban“ vystomi „Nemunaičiai“ – tik kairiosios Nemuno pakrantės plėtros bei atsinaujinimo pradžia. Kauno miesto savivaldybėje šiuo metu intensyviai plėtojami H. ir O. Minkovskių gatvės bei Žemosios Fredos konversijos planai, o vienas miestiečių laukiamiausių pokyčių – pėsčiųjų tiltas šalia „Nemunaičių“ į Nemuno salą. Planuojama, jog tilto statybos darbai prasidės dar šių metų pabaigoje arba 2024-ųjų pradžioje.

„Nemunaičių“ kvartalas / Organizatorių nuotr.

„Įsikurdami „Nemunaičiuose“ gyventojai į šį projektą žiūri per labai žavią perspektyvą – tapti naujo rajono gimimo liudininkais, naujakuriais. Dauguma pirkėjų ir patys aktyviai įsitraukė į dialogą su savivaldybe dėl pėsčiųjų tilto statybos, domisi greta naujai kuriamų kultūros objektų, tokių kaip Mokslo sala bei M. K. Čiurlionio koncertų centro vystymu, pokyčiais Žemojoje Fredoje. Matydami, jog dauguma šių projektų jau įgyvendinti arba tuoj bus pradėti, pirkėjai į naujųjų namų įsirengimą žiūri itin entuziastingai“, – sako V. Pozingytė.

Šiuo metu „SBA Urban“ adresu H. ir O. Minkovskių 41B vystomame kvartale atliekami baigiamieji vidaus apdailos darbai ir pradėtas intensyvus gerbūvio kūrimas. Greta namų, kuriuose galima išsirinkti 1-4 kambarių butus ir komercines patalpas, atsiras ir žaliosios erdvės, vaikų žaidimų bei sporto aikštelės ir net trys skirtingo tipo automobilių parkavimo aikštelės: uždara po gyvenamaisiais namais, bendra atvira bei daugiaaukštė.

Gegužės 10 d. 15-19 val. „Nemunaičių“ kvartalas kviečia į Atvirų durų dieną, tad būsto ar komercinių patalpų mieste ieškantys pirkėjai kviečiami pamatyti ir apžiūrėti būsimuosius savo namus. Susidomėjusius kviečiame registruotis el. paštu viktorija@nemunaiciai.lt.

Daugiau informacijos: https://www.nemunaiciai.lt/.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA