Rukloje alkoholio ir rūkalų buvo galima gauti pigiau – Kas vyksta Kaune

Rukloje alkoholio ir rūkalų buvo galima gauti pigiau

Neteisėtai laikyti alkoholiniai gėrimai / Kauno AVPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai vakar atlikę patikrinimą Jonavos rajone, Ruklos miestelio gyventojos namuose rado galimai neteisėtai laikomas cigaretes ir alkoholinius gėrimus, rašoma Kauno AVPK pranešime žiniasklaidai.

Buvo gauta informacija apie galimai vykdomą nelegalią prekybą cigaretėmis ir alkoholiniais gėrimai. Todėl ketvirtadienio rytą Jonavos policijos komisariato pareigūnai pasibeldė į Ruklos gyventojos (g. 1965 m.) namų duris.

Pareigūnai atliktos kratos metu rado ir paėmė neteisėtai laikytą 71 pakelį cigarečių, kurių prekės ženklo žymėjimas neatitiko Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Taip pat rastas 51 litras silpnųjų alkoholinių gėrimų. Moteris iki šiol nebuvo žinoma policijos pareigūnams.

Neteisėtai laikytos cigaretės / Kauno AVPK nuotr.

Už galimą prekybą alkoholiniais gėrimais ir kontrabandinėmis cigaretėmis ruklietei gresia atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 3 d. – laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba akcizais apmokestinamomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai įsigytų, laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija du, bet neviršija dešimt bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, užtraukia baudą nuo keturių šimtų iki vieno tūkstančio devynių šimtų eurų.

Atsakomybė gresia ir pagal 127 str. 1 d. – neteisėtas vertimasis komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla užtraukia baudą nuo trijų šimtų devyniasdešimt iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Pareigūnai primena, kad policija nuolat ir aktyviai tikrina gautą informaciją, stebi potencialius nelegalios prekybos taškus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA