Kaune debiutinę plokštelę įrašinėja kylanti armėnų operos žvaigždė Liparit Avetisyan – Kas vyksta Kaune

Kaune debiutinę plokštelę įrašinėja kylanti armėnų operos žvaigždė Liparit Avetisyan

Prie jubiliejinės 20-osios plokštelės, išleistos legendinės JAV įrašų kompanijos „Delos Music“, artėjantis Kauno miesto simfoninis orkestras, šį kartą bendradarbiauja su kylančia operos žvaigžde iš Armėnijos Liparit Avetisyan. Vienu įdomiausiu savo kartos lyriniu tenoru laikomas L. Avetisyan tarptautinėje scenoje debiutavo 2016 metais, o šiuo metu yra vienas paklausiausių atlikėjų didžiuosiuose Europos teatruose. Savo ilgai planuotos, debiutinės solinės plokštelės įrašams atlikėjas pasirinko Kauno miesto simfoninį orkestrą ir čia sudaromas puikias sąlygas profesionaliems įrašams.

„Idėja įrašyti debiutinę solinę plokštelę kilo jau seniai, prieš kokius ketverius metus maestro Constantin Orbelian pasiūlė bendradarbiauti įrašinėjant mano solinę plokštelę, aš buvau be galo sujaudintas ir su dideliu džiaugsmu sutikau, tačiau dėl pasaulį užklupusios pandemijos, o vėliau dėl didžiulio tiek mano, tiek maestro užimtumo, šiuos planus teko atidėti.

Bet dabar labai džiaugiuosi, kad pavyko rasti laisvą savaitę ir ramiu režimu galėjome atlikti įrašus. Aš esu labai laimingas ir dėkingas visiems prisidėjusiems prie šio įvykio. Man asmeniškai tai yra išskirtinis įvykis, nes tai yra mano pirmoji solinė plokštelė. Mes atlikome didžiulį darbą – per tris dienas padarėme trylikos operų arijų įrašus, tai nerealus skaičius. Noriu dar kartą padėkoti maestro C. Orbelian, Kauno miesto simfoniniam orkestrui ir visai dirbusiai komandai už aukščiausią kokybę ir profesionalumą.“ – džiaugėsi L. Avetisyan.

Įrašų akimirka / KMSO nuotr.

Atsidėkodamas už šiltą priėmimą, Liparit Avetisyan kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru, maestro Constantin Orbelian bei įrašų partnere Kristin Sampson, šeštadienio vakarą Kauno publikai surengs specialų koncertą, kuriame skambės operų arijos ir duetai iš debiutinio atlikėjo albumo, rašoma Kauno miesto simfoninio orkestro pranešime žiniasklaidai.

Kas: Koncertas „Operos balsų magija“
Kur: Kauno valstybinėje filharmonijoje
Kada: 2023 m. balandžio 1 d., šeštadienį, 17 val.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA