Staigi anūkės reakcija išgelbėjo pavogtus senjorės pinigus – Kas vyksta Kaune

Staigi anūkės reakcija išgelbėjo pavogtus senjorės pinigus

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Praėjusį penktadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos pareigūnai išaiškino tris vyrus, kurie iš senjorės galimai pasisavino 2500 eurų, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Kovo 24 dieną apie 11 valandą Kauno mieste gyvenanti senjorė sulaukė nepažįstamo vyro skambučio. Pašnekovas nurodė, jog yra pareigūnas ir turi patikrinti moters pinigus. Po pusvalandžio prie moters durų prisistatė nepažįstamasis, kuris paprašė parodyti pinigus.

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Besikalbant į moters namus užsuko anūkė. Pamatęs liudininkę, vyras spruko. Pastebėjus, kad dingo ir senjorės pinigai, moterys nedelsiant apie įvykį informavo policijos pareigūnus, kuriems apibūdino vyro išvaizdą bei automobilį, į kurį jis įsėdo.

Intensyvios pareigūnų paieškos buvo sėkmingos. Dar tą pačią dieną vyrai, įtariami sukčiavimu, sulaikyti savo pačių namuose. Įtarimai pareikšti trims kauniečiams (g. 2001 m.; g. 2001 m.; g. 2001 m.). Kratos metu pas vieną iš vyrų rasta ir galimai narkotinių-psichotropinių medžiagų. Vienmečiai kauniečiai policijos pareigūnams žinomi.

Kanapių suktinė
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos pareigūnai dėl sukčiavimo atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA