Laisvės alėjoje kauniečius pasitinka pirmasis fusion tipo gastrobaras „Liberty Avenue“ – Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjoje kauniečius pasitinka pirmasis fusion tipo gastrobaras „Liberty Avenue“

Gastrobaras „Liberty Avenue“ / Organizatorių nuotr.

Tradiciniai amerikietiški sparneliai ir azijietiška sojų-laimo glazūra? Lašišos tartaro, wakame salotų ir krevečių traškučių derinys? Indiškoji pakora užkandžių lėkštėje? Tai išskirtinius skonius apjungiantys deriniai, gimę pirmojo Kaune fusion tipo gastrobaro „Liberty Avenue“ (Laisvės al. 97) virtuvėje. Amerikietiškąsias ir azijietiškas maisto gamybos tradicijas sujungusio baro komanda sako: „Mes pasiruošę jus nustebinti!“. 

Naujas žvilgsnis į tradicinį baro meniu

Laisvės alėjoje, visai greta Kauno senamiesčio, vos prieš savaitę duris atvėręs „Liberty Avenue“ jau spėjo suburti ir sugrįžtančių lankytojų ratą. Neįpareigojanti aplinka ir intriguojantis meniu traukia tiek draugų kompanijas, tiek naujų skonių ieškotojus.

„Tikime, jog visapusiška geroji gastronominė patirtis atkeliauja tik suderinus skonį, vaizdą, įspūdį ir emociją. Kurdami meniu siekėme klientus maloniai nustebinti. Ne tik skoniais, bet ir patiekalų, kokteilių pateikimu. Štai – klientas užsisakė iš pažiūros įprastą amerikietišką mėsainį, tačiau jis atkeliaus su specialiu gastronominiu švirkštu, leidžiančiu pačiam žmogui patogiai papildyti savo patiekalą padažu. Maža detalė, tačiau, tikime, apjungus ją su gerai suderintais aukštos kokybės maisto produktais, gardžiais kokteiliais ar kitais gėrimais, ji padės sukurti dar malonesnę patirtį mūsų lankytojams“, – sako „Liberty Avenue“ gastrobaro šefas.

Gastrobaras „Liberty Avenue“ / Organizatorių nuotr.

Baro meniu klientai gali rinktis iš dešimčių skirtingų užkandžių, sriubų ir karštųjų patiekalų. Visi jie – įkvėpti amerikietiškosios bei azijiečių virtuvės tradicijų. Nuo išraiškingų skonių Tom Yum bei Miso sriubų ar keptos špinatų pakoros iki BBQ kiaulienos šonkauliukų, jautienos steiko ar midijų – visas receptų interpretacijas kruopščiai kūrė gastrobaro komanda.

Ir sporto varžyboms, ir dienos pietums

Derinti užkandžių bei patiekalų meniu „Liberty Avenue“ barmenai kviečia su gastrobare gimusiais kokteiliais. Ieškantys neįprastų patirčių klientai gali išsakyti savo mėgstamiausias skonines natas, o baro profesionalai sukurs kokteilį išskirtinai pagal lankytojo pomėgius.

Gastrobaras „Liberty Avenue“ / Organizatorių nuotr.

„Liberty Avenue“ gastrobare bus transliuojamos ir pagrindinės miesto bei šalies komandų sporto varžybos. Keturi itin didelių įstrižainių dydžio ekranai leis mėgautis geriausia varžybų peržiūros patirtimi iš visų baro vietų, o „Liberty Avenue“ darbuotojai iš anksto mielai rezervuos norimo dydžio stalelį.

Gastrobare kasdien siūlomas ir vis naujas dienos pietų meniu.

Šiltuoju metų laiku kauniečiai bei miesto svečiai galės leisti laiką ne tik moderniai įrengtame gastrobaro viduje, bet ir erdvioje lauko terasoje. Klientų patogumui „Liberty Avenue“ komanda pasirūpino ir pajėgiu belaidžiu internetu.

Gastrobaras „Liberty Avenue“ / Organizatorių nuotr.

Naująjį gastrobarą galima rasti adresu Laisvės al. 97. Baras veikia kasdien – sekmadieniais-ketvirtadieniais nuo 11 iki 22 val., o penktadieniais ir šeštadieniais nuo 11 val. iki vidurnakčio.

Daugiau gastrobaro naujienų galima sekti „Liberty Avenue“ profilyje „Facebook“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA