Policijos pareigūnai „Bermudų trikampyje“ atkasė „lobį“ – Kas vyksta Kaune

Policijos pareigūnai „Bermudų trikampyje“ atkasė „lobį“ papildyta

/ Skaitytojos Reginos nuotr.

Pirmadienio vakarą kauniečiai pastebėjo, jog Dainavos mikrorajone, vadinamame Bermudų trikampyje, daugiabučių kiemuose susibūrę bent trys policijos pareigūnų ekipažai. Paaiškėjo, jog pareigūnai gavo pranešimą apie galimai užkastas neleistinas medžiagas.

„Draugystės g. 9B kieme įdomus susibūrimas“, – apie policijos ekipažus Dainavos mikrorajone pranešė skaitytoja Regina.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčia pareigūne, ši informavo, jog buvo gautas pranešimas, kad prie prekybos centro „Maxima“ esančiame miškelyje rastos galimai užkastos narkotinės medžiagos.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 259 str. 1 d. Pagal šį straipsnį, „tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.“

Papildyta kovo 28 dieną 09.08 val.

Policijos departamento duomenimis, kovo 27 d. apie 13 val. Kaune, Draugystės g., miškelyje prie medžio, rastas įdėtas į polietileninį maišelį ir užkastas stiklainis, kuriame buvo 200 vnt. plastikinių užspaudžiamų maišelių su baltos spalvos milteliais. Įtariama, kad tai narkotinės medžiagos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA