Kauno pareigūnai vyko tramdyti galimai neblaivaus troleibuso keleivio ir agresyvaus šuns - Kas vyksta Kaune

Kauno pareigūnai vyko tramdyti galimai neblaivaus troleibuso keleivio ir agresyvaus šuns

/ Skaitytojos nuotr.

Kauno centre esanĉiame viešojo transporto sustojime kilo sujudimas, kauniečiai pastebėjo ir policijos pareigūnų ekipažą. Dėl kilusios situacijos su troleibuse buvusiu keleiviu ir jo augintiniu, prie viešojo transporto sustojimo negalėjo privažiuoti ir keleivių išlaipinti kiti troleibusai ir autobusai.

Policija prie Kęstučio stotelės kažką veikia. Kiti autobusai negali privažiuoti prie stotelės. Kas ten vyksta?“ – klausė sujudimą užfiksavusi kaunietė.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis informavo, jog 16.07 val. buvo gautas pranešimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo troleibuse.

Pirminiais duomenimis, į troleibusą įlipo galimai neblaivus asmuo, kuris su savimi turėjo ir šunį be antsnukio, kuris elgėsi agresyviai.

Į redakciją kreipėsi ir galimas incidento kaltininkas, anonimiškai parašęs laišką, pranešė jog į troleibusą vairuotoja nepanoro įleisti su mažu šuniuku, kuris problemų, neva, nekėlė.

„Kokia nagla troleibuso vairuotoja. Neįleidžia su mažu šuniuku į transporto priemonę. Deja, taisyklių nėra viešajam transporte. Iškvietė policijos pareigūnus. 5 maršruto troleibusas“, – rašė troleibuse buvęs skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA