Mafijos paslaptis menančiam namui NT brokeriai piešia šviesią ateitį - Kas vyksta Kaune

Mafijos paslaptis menančiam namui NT brokeriai piešia šviesią ateitį

Lrytas.lt / Gintaras Šiuparys 2023/03/17 18:56
R. Vilkelio, DELFI nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kauno širdyje, Žaliakalnyje, parduodamas įspūdingas namas, bet pirkėjai senos statybos triaukščio dvaro su mansarda rezervuoti neskuba. Brokeriai apie parduodamą net 872 kvadratinių metrų namą Dainavos gatvėje skelbia daugiau kaip metus ir net ketvirtadaliu nuo 1,2 milijono iki 899888 eurų sumažino kainą.

Kauniečiams jokia paslaptis, kad šiame name gyveno nusikalstamo pasaulio garsenybė Jonas Bielskis, pravarde Senelis. Dabar keleri metai iš čia nesklinda gyvybės ženklų, nes prieš Kauno, kitus Lietuvos mafijos šulus liudyti sutikęs šeimininkas pats tapo valstybės saugomu liudytoju.

Jonas Bielskis / DELFI nuotr.

2004 m. prabilęs J. Bielskis yra laikomas vertingiausiu visų laikų liudytojų. Senelio pasakojimai padėjo atskleisti keliolika itin sunkių nusikaltimų.

Šeimininkas negailėjo pinigų

Dabar brokeriai šį milžinišką namą pristato kaip puikią investiciją – jų manymu, šis 1994 m. statytas dvaras galėtų virsti 16–20 butų. Tuo tarpu vietiniai purto galvą, kad mafijos paslaptis menantis statinys nėra jau toks patrauklus nei galimiems investuotojams, nei sau erdvaus namo ieškančiam žmogui vien dėl praeities.

Aukštos aklinos tvoros juosiamas mūrinis namas tinkuotu fasadu įrengtas prašmatniai, kiek buvo įmanoma tais laikais. Kai buvo baigtas statyti, pirmieji svečiai turėjo aikčioti nuo tam laikmečiui itin retos prabangos.

Šiame dvare yra ir pirtis, ir baseinas, ir didelė sporto salė, o požeminiame garaže telpa 6 automobiliai.

Namas šildomas dujomis, bet galima kūrenti ir 93 kvadratinių metrų svetainėje esantį židinį, iš kurio išvedžioti ortakiai.

Įsirengė ir SPA centrą

Be svetainės, pirmajame aukšte yra dar 18 ir 25 kv. m kambariai, 21 kv. m virtuvė, 34 kv. m holas bei sanitarinis mazgas.

Antrajame aukšte – keturi 34, 29, 24 ir 23 kv. m kambariai, 37 kv. m laisvalaikiui skirtas kambarys su biliardo stalu ir du sanitariniai mazgai.

Trečiajame aukšte – trys 44, 26 ir 24 kv. m kambariai, trys sanitariniai mazgai ir 33 kv. m holas. Gyventi galima ir masardoje, kurioje – du kambariai po 44 kv. m.

Cokoliniame auktšte įrengta katilinė, pagalbinės patalpos, sanitarinis mazgas, SPA zona su baseinu ir pirtimi bei 90 kv. m garažas. Visus aukštus jungia ne tik laiptinė, bet ir šeimininkų patogumui įrengtas liftas.

Namas apstatytas klasikinio stiliaus baldais, kurių daugumą šeimininkas sutinka palikti. Visų namo langų rėmai pagaminti iš medžio, o išorė apkaustyta metalu. Iš langų dvelkia XX a. pabaigos prabanga, nes ne viename yra pagal specialų užsakymą gaminti vitražai.

Pirmajame aukšte grindys išklotos plytelėmis, o kituose aukštuose paklota laminuota grindų danga.

Vilioja puikiu vaizdu

Sklypas nėra didelis – tik 7,8 aro, bet ši namų valda yra išties geroje vietoje. Iš namo balkono atsiveria Kauno panorama, matyti netoliese esanti Prisikėlimo bažnyčia. Nors Žaliakalnyje gyvenantys kauniečiai J.Bielskio seniai nematė, šio namo sklypas prižiūrėtas – apsodintas augalais, išpuoselėta veja.

Nepaisant visų privalumų, brokerių skelbimas nesulaukė didelio populiarumo. Jį populiariame nekilnojamojo turto pardavimo portale prie įsimintinų yra priskyrę vos du lankytojai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA