Smarkų susidūrimą įamžinęs kaunietis įspėja: visame mieste plikledis - Kas vyksta Kaune

Smarkų susidūrimą įamžinęs kaunietis įspėja: visame mieste plikledis

Eismo įvykis K. Petrausko g. / A. Kirtiklio nuotr.

Sekmadienio vakarą K. Petrausko gatvėje įamžintas smarkus dviejų automobilių susidūrimas. Nuotraukomis pasidalijęs vyras įspėja – Kauno gatvės padengtos ledu.

Sekmadienį apie 18.41 val. “Kas vyksta Kaune” redakciją pasiekė nuotraukos iš K. Petrausko g. Jose matyti, kad į eismo įvykį pateko “BMW” ir “Renaultautomobiliai. “Visame mieste plikledis”, – teigė nuotraukas atsiuntęs vyras.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešimo apie eismo įvykį negavo. Tikėtina, kad vairuotojai pildo eismo įvykio deklaraciją.

Naktį numatomas plikledis

Sekmadienio pavakarę eismo sąlygas sunkina snygis ir pustymas, o naktį numatomas plikledis, perspėja kelininkai.

Eismo informacijos centro 16 val. duomenimis, pietvakarių, vakarų, šiaurės vakarų ir rytų Lietuvoje magistraliniai keliai šlapi, krašto ir intensyviausi rajoniniai keliai daug kur, provėžoti, padengti pažliugusiu sniegu, vietomis dėl pustymo padengti sniego sluoksniu.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos šlapios, drėgnos, vietomis provėžotos.

Mažesnio eismo intensyvumo krašto ir rajoniniai keliai visoje šalyje taip pat provėžoti, slidūs, daug kur padengti iki 10 centimetrų prispausto, pažliugusio ar puraus sniego sluoksniu.

Pranešama, kad šalyje dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl kelininkai vairuotojų prašo atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Beveik visur šalyje sninga, daug kur pusto. Oro temperatūra nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį žymesnių kritulių nenumatoma, tačiau daug kur susidarys plikledis. Vėjas vakarų, pietvakarių, pereinantis į pietų, 7–12 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 4 iki 9, pajūryje nuo 1 iki 3 laipsnių šalčio.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA