„Lidl“ skelbia, kaip dirbs per Velykas - Kas vyksta Kaune

„Lidl“ skelbia, kaip dirbs per Velykas

Organizatorių nuotr.

Lidl” tęsia tradicijas – jau šeštus metus paeiliui pirmąją šv. Velykų dieną prekybos tinklo darbuotojai galės skirti poilsiui ir šventes praleisti artimųjų rate. Sekmadienį, balandžio 9-ąją dieną, visos „Lidl” parduotuvės Lietuvoje nedirbs.

Kaip skelbiama prekybos centro pranešime žiniasklaidai, dieną prieš šv. Velykas, balandžio 8-ąją, visos „Lidl” parduotuvės dirbs įprastu grafiku. Balandžio 10-ąją, antrąją šv. Velykų dieną, visos „Lidl” parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku.

„Nedirbti per didžiąsias metų šventes jau tapo mūsų tradicija, kurią tęsiame ir toliau. Šv. Velykas visi mūsų darbuotojai galės sutikti su savo šeimos nariai ir artimaisiais bei skirti jiems visą savo dėmesį. Šią iniciatyvą palaiko tiek mūsų darbuotojai, tiek ir pirkėjai.

Būtent dėl jų, apie šventinį darbo laiką informuojame iš anksto, likus iki švenčių kiek daugiau nei mėnesiui, kad pirkėjai galėtų patogiai planuoti savo pirkinius iš anksto. Parduotuves jau pasiekė ir velykinis asortimentas, kuris palaipsniui bus pildomas iki pat švenčių. Tikime, kad tai pirkėjams padės lengviau susiplanuoti šventinius pirkinius ir viską įsigyti nepatiriant finansinės įtampos”, – teigė „Lidl Lietuva” generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

Sprendimą, nedirbti per Velykas, „Lidl” priima jau šeštus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA