Kauno „Žalgirio“ arenoje ūžusiame V. Bareikio koncerte užfiksuotas Lietuvos rekordas - Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgirio“ arenoje ūžusiame V. Bareikio koncerte užfiksuotas Lietuvos rekordas

delfi.lt 2023/02/18 09:34
/ A. Šimkaus nuotr.

Penktadienio vakarą Kauną plovė ne tik lietus, bet ir susirinkusiųjų „Žalgirio“ arenoje prakaito lašeliai. Čia savo karjeros dešimtmečio šou „Reivas su orkestru“ surengė Vidas Bareikis.

Prieš pasirodymą atlikėjas kreipėsi į gerbėjus ir prašė ateiti apsirengus šviesiais rūbais, žadėjo įspūdingą šou ir net mankštą. Vakaro metu buvo siekiama masiškiausios mankštos Lietuvos istorijoje rekordo. Rekordą, kai vienu metu Vido atliekamus veiksmus kartojo apie 11 tūkstančių žmonių, fiksavo oficiali agentūra.

„Jau aštuonerius metus esu aktyvus Lietuvos kyokushin karate bendruomenės narys. Ne tik pats sportuoju šį kovos meną, bet ir treniruoju vaikus. Artėjant savo muzikiniam dešimtmečiui pagalvojau, kaip galėčiau atiduoti duoklę savo „karate šeimai“ ir supratau, kad kartu galėtume nuveikti šį tą didingo ir įsimintino. Susisiekus su Lietuvos išskirtinių pasiekimų organizacija sužinojau, kad egzistuoja masiškiausios mankštos Lietuvoje rekordas, kurį mes galėtume pagerinti“, – apie būsimą įvykį dar prieš pasirodymą pasakojo Vidas.

Dešimtmečio koncerte „Reivas su orkestru“ scenoje pasirodė virš 100 dalyvių – šalie V. Bareikio stojo dirigentas Vytautas Lukočius, VDU kamerinis orkestras, Jievaro Jasinskio vadovaujamas varinių pučiamųjų ansamblis, grupė „VB gang“, šokėjai, kaskadininkai.

Kaskadinius triukus šou metu drąsiai atlikinėjo ir pats vakaro kaltininkas. Dainininkas dainavo skraidydamas virš minios, o mankštą vedė užkiles ant scenos įmontuotos aukštos pakylos.

Koncerte jis ne tik dainavo, bet ir pasakojo istorijas iš koncertų (pavyzdžiui, į patį pirmą jo pasirodymą prieš dešimt metų susirinko tik 27 žmonės, iš kurių vos 5 nusipirko bilietus, visi kiti buvo bičiuliai bei artimieji). Taip pat vakaro metu pilnai arenai Vidas atliko ne tik naujausius jau hitais tapusius kūrinius, bet ir pirmąsias savo dainas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA