Neries upėje ir pakrantėse tęsiama intensyvi Mykolo paieška | Kas vyksta Kaune

Neries upėje ir pakrantėse tęsiama intensyvi Mykolo paieška

BNS / Ingrida Steniulienė 2023/02/10 12:17
„Mykolo paieška“ „Facebook“ grupės nuotr.

Penktadienį ugniagesiai gelbėtojai ir savanoriai toliau tęsia be žinios dingusio 15-mečio vilniečio Mykolo Davidonio paieškas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos poskyris BNS informavo, kad prieš vidurdienį į paiešką Neryje vyksta Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdybos 6-os komandos du ekipažai su dviem gelbėjimo valtimis ir įranga.

Iš Kauno po pietų vėl atvyks privatus kinologas su šunimi.

Specialiai vaikino paieškoms sukurtoje feisbuko grupėje „Mykolo paieška“ rašoma, kad penktadienį paieška Neries pakrantėse bus vykdoma pagal specialių žemėlapį, jame nurodyti maršrutai driekiasi palei Vingio parką, Vilkpėdę, už parduotuvės „Depo“, esančios netoli Gariūnų.

„Neikite vieni, būkite keliese. Ką nors radus, komanda pasiskirsto – vieni lieka prie radinio, kiti eina pasitikti pareigūnų“, – prašoma savanorių. Jų veiksmai koordinuojami čia.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad jokios naujos informacijos policija neturi, paieškos veiksmai tęsiami toliau.

15-mečio paauglio buvo pasigesta šeštadienį vakare. Artimieji per socialinius tinklus paprašė visuomenės pagalbos.

Paskutinį gyvą kontaktą penkiolikmetis su draugais turėjo šeštadienį, apie 16 val. prie Vingio kino teatro. Maždaug po pusvalandžio vaizdo skambučiu bendravo su draugu.

Turimais duomenimis, šeštadienį 16.10 val. vaikinas išlipo iš 4 troleibuso miesto centre, Kražių stotelėje ir nuėjo upės link, buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA