G. Nausėda paskyrė keturias Kauno apylinkės teismo teisėjas (foto) - Kas vyksta Kaune

G. Nausėda paskyrė keturias Kauno apylinkės teismo teisėjas (foto)

BNS 2023/02/08 13:53
Prezidentas priėmė teisėjų priesaikas / Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos/ R. Dačkaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus trečiadienį pasirašė dekretą dėl keturių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Sveikindamas prisiekusias teisėjas, Prezidentas pabrėžė, jog nuo šios dienos jų gyvenimas pažymėtas ilgalaikiu įsipareigojimu vykdyti teisingumą. „Įgyvendinti šią misiją – ypatingas iššūkis, reikalaujantis susitelkimo, kruopštumo ir atsidavimo savo pasirinktam keliui“, – prezidentūros pranešime cituojamas šalies vadovas.

Prezidentas akcentavo, jog nuo šiol prisiekusių teisėjų sprendimai tiesiogiai lems ne tik žmonių likimus, bet ir tai, kaip jie, išėję iš teismo salės, vertins teisingumą mūsų valstybėje.

Šalies vadovas priesaikas davusioms teisėjoms palinkėjo neblėstančio ryžto, pasitikėjimo savimi, entuziazmo ir sėkmės einant pareigas ir kasdien prisidedant prie to, kad teisingumas Lietuvoje būtų ne tik siekiamybė ir idealas, bet ir kiekvieno žmogaus kasdienybė bei mūsų teisinės valstybės pamatas.

Prezidento dekretu Gabrielė Kaktienė paskirta Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėja, Miglė Kiršienė – Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų teisėja, Greta Osinovskienė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja dvejiems metams, Jūratė Vaidelytė – Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA