Lietuvos keliuose eismo sąlygas sunkina plikledis ir snygis - Kas vyksta Kaune

Lietuvos keliuose eismo sąlygas sunkina plikledis ir snygis

BNS 2023/02/04 19:53
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šalies rajoniniuose keliuose šeštadienio vakarą yra slidžių ruožų, naktį eismo sąlygas sunkins plikledis, perspėja Automobilių kelių direkcija.

16 val. duomenimis, Šiaulių, Vilkaviškio, Molėtų, Ignalinos ir Švenčionių rajonuose pagrindinių kelių dangos vietomis yra su pažliugusio sniego provėžomis.

Likusioje šalies dalyje pagrindiniai valstybinės reikšmės keliai daugiausia – sausi arba drėgni, tačiau vietomis yra šlapių kelių ruožų.

Tuo metu mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka padengti pažliugusio, prispausto ar puraus sniego sluoksniu, provėžoti bei slidūs.

„Vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį“, – įspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Daugumoje Lietuvos vietų vyrauja silpnas snygis, Vilniaus rajone – dulksna, tik pietvakarių ir vakarų pusėje – be kritulių. Oro temperatūra siekia nuo vieno iki keturių laipsnių šalčio.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį vietomis truputį pasnigs, daug kur formuosis plikledis, kai kur šerkšnas. Žemiausia oro temperatūra sieks nuo keturių iki devynių laipsnių šalčio, vietomis pragiedrėjus iki 12 laipsnių šalčio.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA