Kauno „Žalgiris“ šansų šiauliečiams nepaliko | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ šansų šiauliečiams nepaliko

Asociatyvi / „BC Žalgiris Kaunas“ „Facebook“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (15/1) krepšininkai savaitę pradėjo iškovodami pergalę Šiauliuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Betsafe-LKL“ čempionate išvykoje rezultatu 93:75 (22:18, 21:20, 27:17, 23:20) įveikė vietos „Šiaulių“ (8/8) ekipą.

Tomas Dimša susitikimo pradžioje įmetė du tolimus metimus, Laurynas Birutis ir Achille Polonara realizavo po du baudų metimus, o Ignas Brazdeikis pasižymėjo dvitaškiu – 12:14. Du tritaškius iš eilės taikliai paleido Karolis Lukošiūnas, Isaiah Tayloras surengė sėkmingą reidą po krepšiu, o kėlinį užbaigė taiklus Edgaro Ulanovo dvitaškis – 22:18.

Po tris taškus įsirašė K.Lukošiūnas ir E.Ulanovas, penkis surinko Lukas Lekavičius, o po I.Tayloro tritaškio komandas skyrė dešimt taškų – 36:26. Po dvitaškį iš po krepšio įmetė Mantas Kalnietis ir Motiejus Krivas, o T.Dimša smeigė tritaškį iš kampo – 43:38.

Po pertraukos kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:9 ir jau vijosi varžovus (43:47), tačiau dėka I.Tayloro, E.Ulanovo ir K.Lukošiūno taškų patys spurtavo 8:0 ir atstatė pranašumą – 51:47. K.Lukošiūnas smeigė dar du tritaškius, aštuonis taškus surinko I.Brazdeikis, pirmuosius savo taškus tolimu metimu iš kampo pelnė Rolandas Šmitas, o 6 varžovų metimus blokavęs Kevarriusas Hayesas savo sąskaitą atsidarė dvitaškiu – 70:55.

Net vienuolika taškų pirmoje ketvirčio pusėje pelnė L.Lekavičius, I.Brazdeikis įdėjo iš viršaus, K.Lukošiūnas pataikė savo septintąjį tritaškį, L.Birutis įdėjo iš viršaus ir įmetė du baudos metimus, o pačioje dvikovos pabaigoje M.Kalnietis taikliai metė iš toli – 93:75.

„Žalgiris“: K.Lukošiūnas 21 (7/11 trit.), L.Lekavičius 16, I.Brazdeikis 12, T.Dimša 9, I.Tayloras 8 (6 rez. perd.), E.Ulanovas 7, L.Birutis 6 (7 atk. kam.), M.Kalnietis 5, R.Šmitas 3, M.Krivas 2 (2 blk.), A.Polonara 2 (7 atk. kam.), K.Hayesas 2 (6 blk.).

„Šiauliai“: M.Varnas 16, J.Zohore 13, N.Bezbradica 11.