Bičiuliai D. Čižauskui taria „sudie“: prabilo apie paskutinį susitikimą - Kas vyksta Kaune

Bičiuliai D. Čižauskui taria „sudie“: prabilo apie paskutinį susitikimą

delfi.lt 2023/01/06 10:55

Sausio 2-ąją mirusio grupės „2 Donatai“ nario, atlikėjo Donato Čižausko į paskutinę kelionę išlydėti susirinko artimieji ir būrys bičiulių. Jie neslėpė, kad žinomas vyras buvo nuostabus draugas, stipri asmenybė, niekuo nesiskundė ir dažnai šypsojosi. Tik gražiais žodžiais apie D. Čižauską atsiliepė ir jo kolega Juozas Butnorius.

Sunkią minutę komentaru pasidalijo ir J. Butnorius. „Delfi“ žinomas vyras neslėpė, kad su D. Čižausku turėjo artimą ryšį, bičiulis buvo energingas ir entuziastingas.

„Donatą aš prisimenu tik šviesiai. Visą laiką jis būdavo nuotaikoje, visą laiką būdavo energingas, entuziastingas ir su visais norėdavo bendrauti, ieškodavo draugų. Šiandien salėje girdžiu jo dainas ir dabar galiu pasakyti, kad man teko garbė būti šalia jo, kai jis kūrė „Man nereikia debesų“. Dabar šioje dainoje labai daug girdžiu to, dėl ko visa tai, ko gero, ir įvyko. Beprotiškai skaudu yra, nes tai yra bičiulis. Mes gal ir nebuvome labai geri draugai, bet ryšį turėjome. Manau, mes visi, kurie yra šitame reikale, turėjome didelį ryšį.

Mes matėmės gruodžio 9 dieną. Tądien mes kaip tik koncertavome arenoje Šiauliuose. Donatas buvo tikrai entuziastingas, pilnas energijos. Tą patį vakarą mes koncertavome čia šalia – Plungėje. Taip pat sutikau ir jo žmoną koncerte. Tokia ta paskutinė diena. Labai simbolinis dalykas, kad tą pačią dieną mes su kolega būtent susitikome ir su juo, buvome nuvykę iki jo namų, matėmės ir su jo žmona. Dar nelabai pavyksta suprasti, kas iš tikrųjų įvyko.

Donatą pažinau nuo tada, kai jis atėjo į mūsų „Zuzi records“ šeimą. Bijau sumeluoti, bet tai turbūt yra 7 metai atgal. Nuo to laiko ir buvome pažįstami. Jis per šį laiką keitėsi, augo, skrido… Atrodė, kad jis tikrai savo rogėse, bet, pasirodo, jis norėjo tik dainuoti, o tų visų debesų jam nelabai reikėjo“, – pasakojo grupės „Patruliai“ narys.

Dainininko gedi didžiulis būrys žmonių, tarp kurių – ir žmona, ir judviejų dukra. Be artimųjų į atsisveikinimą nuo sausio 5-osios pietų skubėjo ir kiti D. Čižausko bičiuliai.

Balta velionio urna salėje stovėjo paskendusi baltuose žieduose, šalia – liepsnojančios žvakės, atneštos gėlės, D. Čižausko nuotrauka. Susirinkusieji dainininko gyvenimo akimirkas atsiminė žiūrėdami fotografijų skaidres, skambėjo lyrinės ir linksmesnės muzikanto dainos.

Be šeimos ir giminaičių vienas pirmųjų atvyko dainininkas Rytis Cicinas. Slogią dieną atlikėjas susilaikė nuo komentarų žiniasklaidai ir nuskubėjo į salę.

Netrukus ėmė rinktis ir didesnis žinomų žmonių būrys. Su artimu bičiuliu panoro atsisveikinti jo scenos partneris Karolis Akulavičius, atlikėja Ineta Puzaraitė, renginių vedėjas Remigijus Žiogas, dainininkai Juozas Butnorius, Sandra Žutautienė, Viktoras Vaikšnoras, komikai Mantas Stonkus bei Mantas Katleris ir kt.

Atsisveikinti su velioniu galima Gedulo namuose „Žemaitijos gralis“ (A. Jucio g. 3, Plungė).

Sausio 6-ąją nuo 13 val. numatomas išlydėjimas į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią. Šv. Mišios už mirusįjį – nuo 13.30 val. Urna bus laidojama Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA