Nuo oranžinio veido ir juodų antakių iki subtilaus supratimo apie grožį: G. Žvinklytė atvirai – apie klaidas ir grožio patarimus – Kas vyksta Kaune

Nuo oranžinio veido ir juodų antakių iki subtilaus supratimo apie grožį: G. Žvinklytė atvirai – apie klaidas ir grožio patarimus

Greta Žvinklytė / Asm. albumo nuotr.

Mus kasdien supa gražūs žmonės, tačiau svarbu išlaikyti ne tik išorinį grožį, bet jį puoselėti ir iš vidaus. Aktyvi, pasitikėjimu spinduliuojanti lietuvaitė Greta Žvinklytė atskleidė savo grožio paslaptis ir pasidalino patarimais, kurie gali padėti kiekvienai iš mūsų. Nuolat besisukanti įvairiausių fotosesijų stilizavimo darbuose, bendradarbiaujanti su „L’officiel“ projektais, komercinėmis fotosesijomis bei žinomais Lietuvos atlikėjais ir dainininkais, nuomonės formuotoja taip pat Londone su garsiausiais pasaulio žmonėmis dirbusi stilistė – G. Žvinklytė paatviravo, kas jai padeda puoselėti grožį po įtemptų darbo dienų.

–  Kurį laiką gyvenai Londone, ar galėtum palyginti ten gyvenančias moteris ir lietuvaites?

– Galiu pasakyti tik tiek, kad lietuvės užsienyje minimos kaip moterys, kurios investuoja į savo grožį, kosmetiką ir išvaizdą kur kas daugiau nei moterys, gyvenančios, pavyzdžiui, Londone.

Su tuo sutinku ir aš. Taip pat, kai gyvenau Londone, galvojau, kad moterys čia yra 100 kartų labiau pasitikinčios savimi, visiškai negalvoja apie tai, kas ką pagalvos arba galvoja kur kas mažiau ir yra laisvesnės nei lietuvės. Dabar galvoju kiek kitaip, nes Lietuvoje esu apsupta visiškai nuostabių, pasitikinčių savimi, stiprių ir galinčių kalnus nuversti moterų.

–  Kaip bėgant laikui keitėsi Tavo požiūris į grožį, kosmetiką ir net pačią save? Ar turėjai kompleksų? Ar visada buvai tokia drąsi ir pasitikinti savimi, kaip dabar?

– Iš tiesų čia didelis ačiū ir mano darbui, nes jo dėka susipažinau su geriausiais grožio meistrais, kurie padėjo suprasti kosmetikos svarbą mano odai.

Labai malonu girdėti,  kad atrodau drąsi ir pasitikinti savimi, nes vaikystėje bei pirmus porą metų išvykus į Londoną, aš tikrai tokia nebuvau. Man reikėjo labai stengtis ir perlipti per save bei savo įsitikinimus, kad pagaliau jausčiausi pasitikinti savimi ir nebijočiau išsakyti savo nuomonę ar pastovėti už save. Didžiausi pokyčiai čia įvyko būtent tada, kai susifokusavau į savo vidų.

Greta Žvinklytė / Asm. albumo nuotr.

Pamiršau savo kompleksus ir viskas susidėliojo į savo vietas: karjera pradėjo judėti pirmyn 5 kartus greičiau, nuostabūs žmonės atsirado mano gyvenime, svajonės ir tikslai pradėjo pildytis.

– Besisukant tarp žinomų žmonių tu pati visuomet atrodai itin pasitempusi, sutvarkytais bei suformuotais plaukais, dailiu makiažu, tad kokia Tavo paslaptis prižiūrint plaukus?

– Plaukams taip pat esu išbandžiusi daugybę priemonių, bet mano favoritai yra „pH Laboratories“ drėkinamoji linija „Deep Moisture“ ir „Pure Repair“. O jei reiktų išsirinkti vieną produktą, kuris man pakeitė plaukų priežiūros rutiną, tai būtų nenuplaunamas „Argan & Keratin“ kondicionierius iš „pH Laboratories“, JIS YRA TOBULAS mano storiems, lengvai besiveliantiems ir šiauštis linkstantiems plaukams.

–  O kada pradėjai naudoti dekoratyvinę kosmetiką?

– Tiksliai nepasakysiu kiek man buvo metų, bet kaip vakar pamenu net ir priemonę, kurią naudojau kaip makiažo pagrindą. Mano draugės naudojo tokį kremą, kuris iš tiesų turėjo būti naudojamas aknės gydymui ir maskavimui. Aš irgi užsimaniau dažytis su juo, todėl nuėjau į vaistinę ir nusipirkau, nors niekada neturėjau aknės problemų. Jis buvo tik vieno atspalvio ir  kur kas tamsesnis nei mano veido oda, sakyčiau net oranžinis.

Namie dažytis bijodavau, todėl pasidažydavau mokykloje – užsidėdavau kaip visišką kaukę iki smakro, kaklo netepdavau, nes negalvojau, kad reikia. Nežinau, kaip man tėvai leido tokią nesąmonę teptis ant veido, bet pamenu, kad tuo metu jaučiausi tokia suaugusi.

Na ir, aišku, tada prasidėjo juodų antakių era, kurią aš labai mėgau. Žodžiu, klaidų pridaryta buvo daug, kol pagaliau mama kažkurį rytą sako: „Greta, stok prie veidrodžio, mokysimės dažytis“ (juokiasi).

Greta Žvinklytė / Asm. albumo nuotr.

– Koks būtų Tavo TOP patarimas norint turėti spindinčią odą kasdien skubančioms moterims?

– Nesvarbu kur bebūčiau ar kiek laiko turėčiau, niekada nepraleidžiu savo grožio ritualų.

Mano oda yra sausa, todėl stiprus drėkinimas man yra būtinas. Prieš fotosesijas drėkinu veido odą ne tik savo mėgstamiausiu „Cell Fusion C „Aquaporin“ kremu bei toniku, bet ir „AIMX „Hydrate Me“ kauke bei paakių kauke, nes jos ne tik sudrėkina mano odą, bet ir padeda makiažui pasidengti kur kas gražiau. Be abiejų kaukių negalėčiau gyventi, esu šiek tiek nuo jų priklausoma (juokiasi).

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA