Kaune atidaryta nauja durų ir grindų parduotuvė „Pelėda House“ – visą gruodžio mėnesį laukia ypatingos nuolaidos (foto, video) – Kas vyksta Kaune

Kaune atidaryta nauja durų ir grindų parduotuvė „Pelėda House“ – visą gruodžio mėnesį laukia ypatingos nuolaidos (foto, video)

Kaune, Aleksote, verslo centre „Longas“ duris atvėrė plačiu aukštos kokybės asortimentu išsiskiriantys grindų bei durų namai „Pelėda House“. Apsilankę modernioje parduotuvėje pirkėjai gali apžiūrėti ir rinktis iš daugybės skirtingų užsienio bei Lietuvos gamintojų natūralaus medžio ir vinilo grindų modelių bei netoli šimto skirtingų patvarių bei stilingų vidaus durų pasirinkimų. Visą gruodžio mėnesį klientų laukia ir specialūs kainų pasiūlymai.

Kokybė stilingiems ir jaukiems namams

Durų ir grindų namai „Pelėda House“ siūlo itin platų tiek grindų, tiek vidaus durų gaminių spektrą. Parduotuvėje apsilankiusių pirkėjų laukia Lietuvoje pagamintų ąžuolinių ir vokiečių gamybos kietintų ąžuolinių parketlenčių, skirtingų raštų vinilinių grindų ir plytelių, grindjuosčių, lietuvių gamybos ąžuolinių ir uosinių durų bei Lenkijoje gamintų durų ekspozicija. Atsižvelgiant į būsto specifikacijas bei interjerą, „Pelėda House“ gali pasiūlyti gaminius pagal individualius išmatavimus ir kiekvieno kliento poreikius.

Parduotuvėje taip pat galima įsigyti ir aukštos kokybės medžiagų, skirtų grindų priežiūrai bei montavimui.

„Mūsų asortimente – tik kruopščiai atrinkti, patikimi ir savo vertę klientui jau įrodę gaminiai. Siekiame, jog stilingus bei ilgaamžius sprendimus savo namų jaukumui rastų skirtingo amžiaus ir skirtingą namų įrengimo biudžetą turintys pirkėjai, tad kiekvienai produktų grupei esame paruošę aukščiausios kokybės pasiūlymus“, – sako „Pelėda House“ atstovė Eglė Sabaliauskienė.

„Pelėda House“ / Organizatorių nuotr.

Tarp „Pelėda House“ atstovaujamų gamintojų yra ekspertų ir pirkėjų puikiai vertinamos lietuviškos „Gilės grindys“, Vokietijos gamintojo „TerHurne“ grindų sprendimai, „Erkado“, „OneFlor Europe“ ir kitų gamintojų produkcija.

„Pirkėjų patogumui teikiame ir su būsto įrengimu susijusias paslaugas – profesionalų mūsų parduodamų grindų dangų, durų bei grindjuosčių montavimą visoje Lietuvoje“, – sako E. Sabaliauskienė.

Ir visuomeninių erdvių poreikiams

Parduotuvės komanda atskleidžia, jog tarp populiariausių pirkėjų pasirinkimų šiandien yra dideliu atsparumu pasižyminčios vinilinės grindys. Jas klientai renkasi dėti tiek klasikiniu, tiek eglutės raštu.

„Vinilinės grindys patrauklios ne tik dėl savo atsparumo, bet ir dėl universalaus dizaino. Jos gali imituoti ne tik įvairias medžio rūšis, bet net ir atrodyti tarsi akmens masės plytelės. Kartu, jos puikiai tinka tiek namų, tiek viešosios paskirties komerciniams objektams“, – sako „Pelėda House“ atstovė.

„Pelėda House“ / Organizatorių nuotr.

Natūralumo ieškančių pirkėjų akys krypsta į ąžuolines parketlentes. Šioje kategorijoje daug dėmesio sulaukia pažangūs, maksimalų atsparumą bei ilgaamžiškumą garantuojantys sprendimai – specialia technologija kietintos ąžuolinės parketlentės.

„Duris klientai derina prie būsto interjero. Perkamos tiek natūralių medžio atspalvių lygios bei raštuotos, tiek ir ryškesnių spalvų vidaus durys: baltos, juodos, pilkos, rudos“, – sako „Pelėda House“ atstovė.

Ypatingi atidarymo pasiūlymai

Visą gruodžio mėnesį parduotuvėje „Pelėda House“ apsilankę pirkėjai galės pasinaudoti ir specialiais  pasiūlymais – net 20 proc. nuolaida visiems durų modeliams ir vinilinėms eglutės rašto grindims.

„Pelėda House“ parduotuvė įsikūrusi Aleksote, verslo centre „Longas“ (Veiverių g. 153). Parduotuvės komanda  lankytojų laukia darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais nuo 11 iki 14 val., o susitarus iš anksto – bet kuriuo klientui patogiu laiku.

Daugiau informacijos apie parduotuvę bei jos siūlomą asortimentą: https://www.peledahouse.lt/.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA