Vitaminų lašelinės – pasaulio garsenybių pamėgta procedūra jau ir „Era Esthetic“ klinikoje Kaune – Kas vyksta Kaune

Vitaminų lašelinės – pasaulio garsenybių pamėgta procedūra jau ir „Era Esthetic“ klinikoje Kaune

„Era Esthetic“ klinika, gydytoja Ieva Štarienė / Organizatorių nuotr.

Nuolatinis stresas ir intensyvus darbo ritmas, prasta mityba ar nepakankamas mikroelementų ir mineralų kiekis neigiamai veikia tiek žmogaus kūną, tiek mintis. Labai dažnai laiko bei energijos stoka neleidžia sustoti ir tinkamai pasirūpinti silpti pradėjusiu organizmu, taip sukuriant sąlygas dar rimtesnėms problemoms. „Era Esthetic“ gydytoja Ieva Štarienė atskleidžia, jog šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje efektyviausias būdas pasirūpinti savo kūnu – pasaulio garsenybių ir verslininkų pamėgta intraveninė terapija.

Būdas suderinti sveikatinimą ir grožio puoselėjimą

„Šiuolaikiniame pasaulyje dažnas žmogus pristinga laiko pasirūpinti savo organizmu. Dauguma jaučia lėtinį nuovargį, išgeria nepakankamai vandens, ne kasdien naudoja papildus ar sugeba užtikrinti sveiką bei subalansuotą mitybą. Ilgainiui organizmas pradeda signalizuoti apie save: stinga jėgų, padidėja mieguistumas, pablogėja odos ir plaukų kokybė, atsiranda odos išsausėjimas, gali pasireikšti nuotaikos svyravimai, apatiškumas ar net depresijos požymiai. Intraveninė terapija – tai vienas efektyviausių ir greičiausių būdų organizmui suteikti didelę vitaminų bei mineralų dozę“, – sako „Era Esthetic“ gydytoja Ieva Štarienė.

Infuzijos būdu, anot gydytojos, naudingos medžiagos patenka ne į virškinamąjį traktą, kaip maisto papildai, o tiesiai į kraujotakos sistemą. Dėl šios priežasties organizmui reikalingi elementai pasisavinami daug greičiau ir didesne koncentracija.

„Vitaminų kokteiliu vadinama infuzinė ar intraveninė terapija – unikalus būdas suderinti sveikatinimo ir grožio puoselėjimo procedūras. Praturtinti skirtingomis veikliosiomis medžiagomis, šie specializuoti kokteiliai gali padėti spręsti kone visas dažniausiai pasitaikančias grožio problemas. Gydytojo parinkta tinkama intraveninė terapija, greta kitų priemonių, ne tik gerins išvaizdą, bet teigiamai veiks visą organizmą, suteiks energijos, padės atstatyti skysčių ir mikroelementų balansą, stiprinti imunitetą, atstatyti kūną persirgus įvairiomis sunkiomis ligomis“, – sako gydytoja.

Pasaulio įžymybių, sportininkų ir verslininkų itin vertinamų vitaminų kokteilių terapiją Lietuvoje jau ne vienerius metus siūlo pažangiomis procedūromis išsiskirianti estetinės ir lazerinės medicinos klinika „Era Esthetic“.

„Era Esthetic“ klinika / Organizatorių nuotr.

Penki kokteiliai, kurių poveikis – per 24 valandas

Klinikos pacientams siūlomi penki skirtingi infuzinės terapijos kokteiliai, prie kurių formulių parinkimo prisidėjo ilgametę patirtį turintis Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Toksikologijos centro vadovas med. dr. Robertas Badaras. Specialisto teigimu, terapijos pagalba galima atstatyti dažniausiai trūkstamų elektrolitų, amino rūgščių ir vitaminų balansą.

Jaučiant bendrą nuovargį, sulaukus suprastėjusių kraujo tyrimo rezultatų, norint atsistatyti po ligos ar įtempto periodo, „Era Esthetic“ gydytojai pacientams rekomenduoja pradėti nuo konsultacijos. Jos metu išklausomi kliento nusiskundimai, įvertinamos gretutinės ligos, vartojami medikamentai, turimi tyrimų rezultatai, alerginės reakcijos bei anksčiau taikytas gydymas. Atlikus apžiūrą ir įvertinus širdies, kvėpavimo bei kitų organizmų sistemų darbą, paskiriama tikslinė intraveninė terapija arba terapijų kursas.

„Klinikoje siūlomi penki unikalūs vitaminų kokteiliai, kurie parenkami individualiai pagal kliento indikacijas. Tai – „Anti-age“ kokteilis, skirtas atstatyti organizme bėgant metams mažėjantį natūralių antioksidantų kiekį, plaukus atgaivinantis, odą drėkinantis, energetinis bei organizmą atstatantis kokteiliai“, – sako „Era Esthetic“ gydytoja I. Štarienė.

Komfortiška procedūra trunka apie valandą. Jos metu vitaminai, mineralai bei antioksidantai į kūną lėtai sulašinami su gliukozės tirpalu. Terapijos metu pacientai diskomforto nejaučia. Priešingai, tai laikas, kurį galima skirti poilsiui, miegui, serialui, filmui ar net darbui. Rezultatus pacientai pajaučia jau per artimiausią parą nuo procedūros pabaigos. Padaugėja energijos, pagerėja nuotaika, vizualiai keičiasi plaukų bei odos būklė – ji tampa skaistesnė, labiau švytinti, dingsta sausumo ir tempimo jausmas.

Vitaminų lašelinės / Organizatorių nuotr.

Pagrindiniai lašelinių ingredientai:

· Mikroelementai. Mineralų kompleksas organizmą aprūpina mikroelementais (chromu, variu, geležimi, manganu, molibdenu, selenu, cinku, jodu). Jie dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, skatina kolageno gamybą, lėtina odos senėjimo požymius, sureguliuoja odos sudirgimus, tokius kaip aknė.

· 16 amino rūgščių kompleksas. Padidina organizmo atsparumą aplinkos pažaidoms ir stresui. Pavyzdžiui, glutaminas reikalingas energijos gamybai, medžiagų apykaitos greičiui, žarnyno gleivinės atsinaujinimui bei gijimui po traumų ar operacijų. Argininas skatina cirkuliaciją, gerą imunitetą, detoksikaciją. Lizinas svarbus kalcio kaupimuisi kauluose ir kt.

· Vitaminų B grupė. Organizmui suteikia papildomos energijos, palaiko gerą nervų sistemą, dalyvauja ląstelės energijos gamyboje.

· Magnis. Vienas iš dažniausiai trūkstamų ir kartu būtinų mineralų, be kurio neįmanomos normalios nervų ir raumenų funkcijos.

· Ademetioninas. Ypač svarbus gausioms trans-metilinimo reakcijoms, todėl būtinas daugybėje cheminių reakcijų gaminant hormonus ir baltymus, ląstelių membranos fosfolipidus. Jis pasižymi priešuždegiminiu poveikiu ir naudojamas kepenų ligoms, ypač tulžies stazei kepenyse, osteoartritui, depresijai, fibromialgijai gydyti.

„Era Esthetic“ kolektyvas / Organizatorių nuotr.

Natūralu ir visapusiškai saugu

Intraveninė terapija, pasak gydytojos, yra visiškai saugus ir patikimas organizmo atstatymo ar jo gydymo būdas. Procedūros metu pacientui lašinamos natūralios medžiagos, tad jas organizmas įsisavina ne tik lengvai, bet ir 100 procentų.

„Mano nuomone, šiuolaikiniame pasaulyje žmogus būtent taip turėtų parodyti dėkingumą ir meilę sau bei savo kūnui“, – sako gydytoja I. Štarienė.

Intraveninę terapiją galima atlikti „Era Esthetic“ klinikoje Kaune. Klinika įsikūrusi adresu I.Kanto g. 18, trečiajame verslo centro „Bokštas“ aukšte. Sužinoti daugiau apie procedūros teikiamą naudą galima adresu: https://lazerineklinika.lt/proceduros/laselines/.

Užsiregistruoti konsultacijai galima susisiekus šiais kontaktais: https://lazerineklinika.lt/kontaktai/.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA