Legendinėje Kauno sporto halėje - muzikinis šou visai šeimai: kviečia pamatyti "Užšaldytas Kalėdas" - Kas vyksta Kaune

Legendinėje Kauno sporto halėje – muzikinis šou visai šeimai: kviečia pamatyti „Užšaldytas Kalėdas”

Šou visai šeimai „Užšaldytos Kalėdos“ / Organizatorių nuotr.

Pirmą kartą Kaune vyks grandiozinis naujametis muzikinis šou visai šeimai „Užšaldytos Kalėdos”, kurį sukūrė prodiuserių centras „Made in Odessa” (Ukraina). Kauno sporto halėje jau gruodžio 20 dieną 18.00 val. laukiami visi maži ir dideli.

Nesenstanti Hanso Kristiano Anderseno animacinio filmo ir pasakos „Sniego karalienė” istorija žiūrovams bus pristatyta visiškai naujame amplua.

„Tai unikalus, jaudinantis, vienintelis ir nepakartojamas šou visai šeimai! Kūrinio didingumas, neįtikėtini nuotykiai, daugiau nei 35 personažų, spalvingos dekoracijos, trimačiai žemėlapiai ir vaizdo efektai, ryškūs kostiumai, puiki muzika, svaiginantys akrobatiniai triukai ir moderni choreografija suteiks žiūrovams šventinę nuotaiką!” – atvykti kviečia organizatoriai.

Jų teigimu, žiūrovų lauks ir neįtikėtinas seserų Helgos, Elzos, Anos ir jų ištikimų draugų Olafo ir Sveno nuotykių tęsinys pagal mylimą animacinį filmuką „Ledo šalis”.

„Mūsų herojams teks įžengti į Užburtąjį mišką, tapti liudininkais ilgamečio konflikto tarp Arendellės ir Northuldro tautų, mūšyje susidurti su akmeninėmis pabaisomis, kovoti su miško dvasiomis, sužinoti stebuklingą seserų paslaptį ir patekti į Ahtahalano upės urvą, kuris viską prisimena.

Pakeliui į nuotykius sniego senis filosofas Olafas ir ištikimasis šiaurės elnias Svenas paruošė seriją staigmenų, kurios ne tik prideda jaudinančio siužeto kūriniui, bet ir skiepija meilę šeimos vertybėms”, – apie naujametį šou pasakojo organizatoriai.

Jie neabejoja, kad spektaklis nustebins naujais įvykiais, netikėtais siužeto vingiais ir supažindins žiūrovus su naujais personažais.

Renginio programa:

– Šventinis žiūrovų pasveikinimas foje;

– Naujųjų metų vakaro spektaklis su 35 pasakos personažais;

– Fotosesija su spektaklio herojais.

Naujametis šou vyks gruodžio 20 d. 18.00 val. legendinėje Kauno sporto halėje. Spektaklio trukmė: 1 val. 20 min. Pasirodymas vyks lietuvių kalba. Bilietai čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA