Kaip išvykose gyvena žalgiriečiai: A. Butkevičius parodė viešbučio kambarį - Kas vyksta Kaune

Kaip išvykose gyvena žalgiriečiai: A. Butkevičius parodė viešbučio kambarį

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmą kartą šiame sezone abejas dvigubos Eurolygos savaitės rungtynes žaidė išvykoje. Žalgiriečiai iš Kauno praėjusį antradienį pasiekė Vitoriją, o iš ten po poros dienų keliavo į Valensiją.

Ilgesnė nei įprasta išvykos rungtynių savaitė tapo proga atverti vieno iš žalgiriečių viešbučio kambario duris. „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtame reportaže Arnas Butkevičius papasakojo, kokia rutina jis gyvena kelionių su komanda metu.

„Visada į kelionę stengiuosi daiktus susidėti kompaktiškai, kad nebūtų nereikalingų daiktų. Įprastai imu vieną porą sportbačių, bet būna atvejų, kai įsidedu ir dvejas poras“, – kalbėjo puolėjas.

Trumpai aprodęs viešbučio kambarį A. Butkevičius pažymėjo, kad į dvigubą išvykos dvikovų savaitę šįkart įsidėjo ir sportininkams skirtų papildų.

„Pirmą kartą į kelionę pasiėmiau papildų, nes šįkart pasitaikė ilgesnė kelionė. Šiaip nesivežu jų, o įsidedu porą tablečių, ką naudoju prieš rungtynes“, – tvirtino žaidėjas.

Nesvarbu, ar keliauti su „Žalgiriu“ tenka daugiau, ar įprastu režimu, A. Butkevičius stengiasi laikytis sau įprastos rutinos.

„Mano rytas prasideda nuo kelių puodelių vandens, tada lengvesni pusryčiai. Po rytinės treniruotės pavalgome. Per pietus renkuosi vištieną arba žuvį – priklausomai nuo to, kaip jaučiuosi“, – apie savo išvykos dienų rutiną pasakojo A. Butkevičius.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA