Uždarius vidurinį A. Meškinio tiltą, Kaune nusidriekė kilometrinės spūstys - Kas vyksta Kaune

Uždarius vidurinį A. Meškinio tiltą, Kaune nusidriekė kilometrinės spūstys

/ „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Pirmadienį prasidėjo darbai A. Meškinio tilto prieigose, vairuotojai galėjo stebėti atsirandančias naujas kelio ženklinimo linijas, kurios veda į naująjį šiaurinį tiltą, nes vidurinis tiltas uždaromas rekonstrukcijos darbams. Deja, kaip ir buvo galima spėti, dėl darbų šioje atkarpoje pradėjo formuotis didžiulės spūstys.

„Kamštis link „Megos“ nuo muravos viaduko“, – informacija dalijosi „Kas vyksta Kaune“ grupės narė Saulė.

Kiti juokavo, kad jau sumažėjo kamštis kokių 100 metrų, o kiti pastebi, kad tokie kamščiai bus ne naujiena, kol vyks darbai.

Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo, kad įgyvendinant magistralinio kelio A1 VilniusKaunasKlaipėda ruože nuo 99,03 iki 100,47 km esančio vidurinio A. Meškinio (Kleboniškio) tilto per Nerį rekonstravimo darbus, nuo šių metų lapkričio 21 d. bus ribojamas eismas: į Vilnių eismas vyks kairiuoju tiltu, dviem juostom, kurios bus susiaurintos. Į Klaipėdą eismas vyks naujuoju tiltu, dviem nesusiaurintomis eismo juostomis.

Taip pat iki kitų metų sausio 9 d. bus uždarytas nusukimas į Jonavos gatvę. Vairuotojams siūloma rinktis alternatyvius maršrutus – važiuoti link „Megos“, apsisukti ir tuomet sukti Jonavos gatvės link arba rinktis Panerių gatvę.

Primenama, kad tiltas bus iš esmės rekonstruotas, taip pat išplatintas, kad būtų galima atskirti tranzitinį eismą nuo vietinio ir taip užtikrinti eismo saugą. Po rekonstrukcijos vidurinis tiltas bus skirtas tik tranzitiniam eismui.

Rekonstravus šį tiltą, ketinama rekonstruoti likusį trečią (pietinį) tiltą per Nerį. Kai bus sutvarkyti visi tris tiltai, bus galima įgyvendinti paskutinį Islandijos plento projekto etapą, t. y. sutvarkyti ruožą tarp Biruliškių sankryžos ir Jonavos g.

Visas Islandijos plento projektas apimą transporto mazgo ties PC „Mega“, Sargėnų, A. Meškinio (Kleboniškio) ir naujo tilto per Nerį statybą, naujo viaduko per Jonavos g. statybą ir šalia esančio ruožo tarp Biruliškių sankryžos ir Jonavos g. rekonstravimą.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA