Didžiosios nuolaidų dienos „Megoje“ net tris dienas – jau šį penktadienį, šeštadienį, sekmadienį - Kas vyksta Kaune

Didžiosios nuolaidų dienos „Megoje“ net tris dienas – jau šį penktadienį, šeštadienį, sekmadienį

Nuolaidos „Megoje“ / Organizatorių nuotr.

Naujos kolekcijos drabužiai ar avalynė perpus pigiau? Naujas telefonas ar kompiuteris už seno kainą? Namų ruošą palengvinanti buitinė technika žemesne kaina? Artėjančių švenčių jaukumą kuriančios interjero detalės, dekoracijos, o gal ir pačios kalėdinės dovanos pernelyg neišlaidaujant? Lapkričio 18–20 dienomis prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ bus sutelktos išskirtinės nuolaidos ir išskirtiniai parduotuvių, pramogų ir paslaugų vietų pasiūlymai – čia šurmuliuos didžiosios nuolaidų dienos „Išlik ramus – nuolaidų dienos bus“. Šias tris lapkričio dienas daugelis „Megoje“ įsikūrusių parduotuvių, pramogų ir paslaugų vietų savo lankytojus pasitiks iki 50 proc. siekiančiomis nuolaidomis.

„Kasmet lapkritį rengiamos didžiosios nuolaidų dienos gerai žinomos ir laukiamos mūsų pirkėjų. Šiuo laikotarpiu vieni apsiperka artėjančiam žiemos sezonui, kiti šiuo laikotarpiu įsigyja iki šiol atidėliotus brangesnius ar didesnius pirkinius, treti pradeda dairytis kalėdinių dovanų idėjų, planuoja, ką šiemet dovanos savo artimiausiems žmonėms, ir apsiperka artėjančioms šventėms“, – sako prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovas Laimis Binderis.

Pasak L. Binderio, išskirtinės nuolaidos net tris dienas bus taikomos drabužiams, avalynei, sveikatos ir grožio prekėms, žaislams, knygoms, buitinei technikai, kosmetikai, juvelyriniams dirbiniams, namų apyvokos ir kt. prekėms.

Šiomis dienomis iki 40 procentų nuolaidas daugeliui ne maisto prekių taikys „Rimi Hyper“. Ypatingais pasiūlymais savo pirkėjus pasitiks ir statybinių medžiagų, remonto bei buities prekių parduotuvė „Senukai“ – šeštadienį daugeliui prekių čia bus taikomos 30 proc. nuolaidos, penktadienį ir sekmadienį nuolaidos atskiroms prekių grupėms sieks iki 50 proc.

Nuolaidos „Megoje“ / Organizatorių nuotr.

Išskirtinį pasiūlymą vaikams pateiks ir „Megoje“ įsikūręs vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“, todėl kol mažieji lankytojai čia pramogaus, į „CurioCity“ juos atlydėję suaugusieji neskubėdami galės apsipirkti prekybos centro parduotuvėse.

Didžiosios nuolaidų dienos bus derinamos ir su išskirtinėmis pramogomis – šeštadienį „Megos“ centrinėje aikštėje vyks modelių atranka šiemet jau dvidešimt šeštą kartą vyksiančioms „Dizaino dienoms“. Modelių atrankos organizatoriai teigia kasmet atsirenkantys apie pusšimtį žmonių, kurie tampa jaunųjų mados kūrėjų modeliais ir demonstruoja jų kolekcijas ant podiumo. Modeliais gali tapti ne jaunesni kaip 14 m. asmenys, iki lapkričio 18 d. užsiregistravę dalyvių atrankoje ar renginio dieną kiek anksčiau atvykę į prekybos centrą.

Didžiųjų nuolaidų dienomis „Mega“ savo lankytojus pasitiks su šūkiu „Išlik ramus – automobiliui statyti vietų tikrai bus!“ ir šeštadienį bei sekmadienį lankytojų patogumui atvers papildomą automobilių stovėjimo aikštelę prie „Senukų“ biurų pastato, esančio visiškai šalia „Megos“. Visas tris dienas tradiciškai veiks ir daugiaaukštė bei antžeminė „Megos“ automobilių stovėjimo aikštelės.

Daugiau informacijos apie didžiąsias nuolaidų dienas, pramogas ir išskirtinius „Megoje“ įsikūrusių parduotuvių, pramogų ir paslaugų vietų pasiūlymus rasite interneto svetainėje www.mega.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA