Kauno dramos teatrui toliau vadovaus E. Stancikas - Kas vyksta Kaune

Kauno dramos teatrui toliau vadovaus E. Stancikas

R. Tenio nuotr.

Kultūros ministerijos konkursą eiti Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinio direktoriaus pareigas dar vienai penkerių metų kadencijai laimėjo dabartinis teatro vadovas Egidijus Stancikas. Apie tai šiandien paskelbta ministerijos svetainėje.

Nacionalinis Kauno dramos teatras, tęsdamas savo veiklą, liudija, jog ir perspektyvoje išliks scenos menų lyderiu, turinčiu kokybiškai brandžių specialistų, atsakingai užtikrinančių, kad visas teatre organizuojamas darbo procesas tarnauja kūrybos raiškai ir aukštą meninį lygį turinčių spektaklių gimimui, kad kiekvienas teatro darbuotojas žino savo asmeninį indėlį į teatro spektaklių ir įvaizdžio kūrimą bei didžiuojasi savo institucija. O visuomenei Nacionalinis Kauno dramos teatras yra ir bus patikimas saviugdos instrumentas, siūlantis aukštos kokybės scenos meno kūrinius“, – Kultūros ministerijos pranešime cituojamas E. Stancikas.

1986–1990 metais E. Stancikas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo vaidybą ir įgijo dramos aktoriaus specialybę, teatro meno bakalauro laipsnį. 2003 metais baigė magistrantūros studijas Kauno technologijos universitete, Vadybos ir ekonomikos fakultete.

Nuo 1990-ųjų – Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, nuo 2008 metų – Kauno dramos teatro vadovas. 2012 m. tapo Nacionalinio Kauno dramos teatro generaliniu direktoriumi.

2016 m. Vytauto Didžiojo universitete apgynė daktaro disertaciją „Suaugusiųjų dramos teatro žiūrovų kultūrinio sąmoningumo saviugda“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA