D. Montvydas: „Tai bus didžiausias šių metų šou Lietuvoje!“ - Kas vyksta Kaune

D. Montvydas: „Tai bus didžiausias šių metų šou Lietuvoje!“

Donato Montvydo koncertas / D. Dambrausko nuotr.

„2057“ – tai garsiai nuaidėjusio praėjusių metų „1987“ šou tęsinys. Donatas Montvydas teigia, jog šių metų investicija į šį vienetinį šou peržengia logiką, tačiau jis lieka ištikimas sau, – padaryti geriau nei buvo. „Esu dėkingas gyvenimui, jog turiu galimybę pildyti šias svajones ir jomis dalintis su kitais. Savo klausytojams noriu suteikti geriausia, ką galiu duoti, kažką nepamirštamo, dėl ko atėję norėtų sugrįžti, o praleidę lauktų kitų metų“.

Nestandartinis scenos išplanavimas suteiks galimybę pasiekti kiekvieną sėdintį žiūrovą. Milžiniškos kinetinės platformos, kurios atkeliaus tiesiai iš Suomijos, bei specialiai kurtos vizualizacijos nukels į „2057“. Artėjant koncertui atlikėjas žada atskleisti vis daugiau intriguojančių pasirodymo detalių, rašoma koncerto organizatorių pranešime žiniasklaidai.

D. Montvydas įspūdingą šou ruošia su profesionaliausių šokėjų komanda, kuri jau yra tapusi atlikėjo vizitine kortele. Specialiai kuriama scenografija bei įvaizdžiai perteiks naujai statomas choreografijas.

Didžiausioje šalies arenoje Kaune skambės ne tik visų pamilti hitai „17, „Kol vakaras ilgas“, „Nieko verta“, „Norim dar“, bet ir dar negirdėtos, specialiai kurtos dainų aranžuotės, kurias pastiprins į šalį atvežamas rekordinis lazerių kiekis. Toks kiekis bus panaudotas pirmą kartą Lietuvoje.

Kaip pats atlikėjas sako, šiuo metu svarbu išlaikyti koncentraciją ir visas jėgas skirti šio šou pasiruošimui, nes techniniai sprendimai jau sudėlioti, liko svarbiausia – repeticijos su šokėjų ir muzikantų komandomis.

Grandiozinis D. Montvydo šou Kauno „Žalgirio“ arenoje – gruodžio 29 dieną.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA