Įvertinkite: Remis su Lietuvos įžymybėmis „užgaudė kaifą“ – Kas vyksta Kaune

Įvertinkite: Remis su Lietuvos įžymybėmis „užgaudė kaifą“

Remis Retro pristato naują singlą „Gaudom Kaifą“. Vaizdo klipe užfiksuotas vakarėlis, kuriame dalyvavo ir kitos Lietuvos įžymybės – Natalija Bunkė, Norbertas Liatkovskis, Marius Repšys, AntanasJ ir ne tik. Tai jau trečiasis singlas, kurį atlikėjas išleidžia drauge su didžiausia muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“ (UMG).

Dainą sukūrė bendradarbiaudamas su muzikantu, kurį vadina legenda

„Kurti šią dainą buvo kažkas naujo. Tai pirmas kartas, kai rašiau tekstą instrumentalui, sukurtam Rolando Venckio (Innomine) – muzikanto, kurį laikau legenda. Innomine mano playlistuose buvo dar nuo tų laikų, kai jis kartu su „Tie Geresni“ laužė visus lietuviškos muzikos standartus. Man garbė dirbti su legendomis“, – UMG pranešime kalba Remis.

Sponataniškame vaizdo klipe – vakarėlis su ryškiais pramogų pasaulio veidais

„Šitam gabalui klipo neplanavau. Taip jau įvyko, kad mano geras draugas, režisierius ir operatorius Merix po darbų atvarė į balių su pilna kuprine filmavimo technikos. Pagalvojom – „davai, nufilmuojam klipą?“ O toliau jau viskas vyko savaime,“ – prisimena atlikėjas.

Kokie yra trys pagrindiniai gero vakarėlio komponentai pagal Remį Retro?

„Jauki aplinka, savi žmonės ir geras muzonas. Dar bonusas, jeigu ir kaimynai užsuka pasidžiaugti,“ – vardina Remis.

Kokią žinutę norėtum perduoti klausytojams?

„Visiems linkiu Gaudyt Kaifą. Gyvenimas kasdien mums dalina visą spektrą jausmų –  tiek laimę, tiek meilę, tiek liūdesį. Nepraleiskit ir kaifo“, – linki atlikėjas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA