Lietuvos rinktinė laimėjo dar vieną medalį Europos moterų bokso čempionate | Kas vyksta Kaune

Lietuvos rinktinė laimėjo dar vieną medalį Europos moterų bokso čempionate

/ Lietuvos bokso federacijos nuotr.

Spalio 14–22 dienomis Budvos mieste Juodkalnijoje vykstančiame Europos moterų bokso čempionate Lietuvos rinktinė laimėjo antrąjį medalį.

Ana Starovoitova svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalyje 4:1 (29:28, 30:27, 29:28, 28:29, 29:28) nugalėjo suomę Anni Viantie ir taip užsitikrino bronzinį apdovanojimą.

Prieš tai vykusiame aštuntfinalyje lietuvė 4:1 (28:28, 29:27, 29:27, 28:28, 27:29) pranoko Šveicarijos boksininkę Marją Aną Milisič.

A. Starovoitova prisijungė prie pasaulio čempionės Gabrielės Stonkutės (svorio kategorija iki 81 kg), kuriai Senojo žemyno bronzos medalį garantavo sėkmingai ištraukti burtai.

Penktadienį (spalio 21 d.) vyksiančiame pusfinalyje A. Starovoitova dėl kelialapio į Europos čempionato finalą kovos su čeke Lenka Bernardova.

Vidas Bružas ir Ana Starovoitova / Lietuvos bokso federacijos nuotr.

Turnyrą pusfinalio kova penktadienį pradės ir G. Stonkutė, bandysianti atlaikyti ukrainietės Raisos Piskun iššūkį.

Lietuvos rinktinei Europos moterų čempionate atstovauja 4 merginos. Pirmadienį iš turnyro pasitraukė Austėja Aučiūtė (iki 66 kg), aštuntfinalyje rezultatu 0:5 (26:30, 26:30, 27:30, 27:30, 27:30) nusileidusi ukrainietei Annai Lysenko.

Trečiadienio (spalio 19 d.) vakarą ketvirtfinalyje kovos Iveta Lešinskytė (iki 75 kg) – lietuvė susitiks su Ukrainos boksininke Anastasa Chernokolenko.

Su Lietuvos moterų bokso rinktine į Juodkalniją išvyko vyriausiasis ekipos treneris Vidas Bružas ir jam talkinantis Vincas Murauskas.