Modelis S. Starkutė sunkmečio nebijo: galiu ramiai gyventi iki pensijos - Kas vyksta Kaune

Modelis S. Starkutė sunkmečio nebijo: galiu ramiai gyventi iki pensijos

delfi.lt 2022/10/03 20:59
DELFI nuotr.

Iš Kauno kilusiai verslininkei ir modeliui Simonai Starkutei taupumas pravertė. Žinoma moteris sako krizės nebijanti, nes per keliolika metų sukaupė tiek santaupų, kad iki pensijos dienas gali leisti visiškai rami.

Prasidėjus kalendoriniam rudeniui žurnalas „L‘Officiel Lithuania“ tradiciškai surengė vakarėlį, šį kartą garsenybes sukvietęs į Vilniaus Filharmoniją, kur buvo pristatyti ne tik du naujausi žurnalo numeriai skirti vyrams bei moterims, bet ir romantiška bei prabangi dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

Žinomi verslininkai, atlikėjai, visuomenės veikėjai, aktoriai, ir televizijos žvaigždės į pristatymą rinkosi elegantiškai pasipuošę ir geros nuotaikos… Stebint susirinkusiuosius, atrodė, kad sunkmečiu, apie kurį pastaraisiais mėnesiais įspėja ekonomistai, nė nekvepia. Tačiau pasikalbėjus atviriau, atsiskleidė labai įvairios patirtys.

Aktorius Gytis Ivanauskas, labiausiai išgarsėjęs po to, kai „Eurovizijos“ dainų konkursui sukūrė ekscentrišką personažą Lolitą Zero, puikiai žino, ką reiškia sunkmetis.

Apie tai jis pasakojo dar prieš metus, kai, prasidėjus karantinui, liko be darbo, o vieninteliu pajamų šaltiniu tapo dalyvavimas televizijos projekte „Muzikinė kaukė“. Tačiau nepaisant buvusių patirčių, Gytis prisipažino gyvenantis šia diena.

Tuo metu 36-erių modelis S. Starkutė pirmadienio vakaro LNK laidoje „Nuo… Iki…“ teigė priešingai – ji labai taupi, skaičiuoja visada ir moka elgtis su pinigais, todėl sunkmetis jai nebaisus.

„Esu prikaupusi iš anksčiau. Apie blogas dienas galvoju jau nuo tada, kai man buvo 20 metų… Nuo tada vis atidėdavau, atidėdavau, tad galiu dabar ramiai iki pensijos gyventi“, – pasakojo garsus modelis. Pasak Simonos, ji nesupranta žmonių, kurie visus pinigus išleidžia ir neturi jokių santaupų.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA