Pirmos Eurolygos rungtynės „Žalgirio“ arenoje P. Jankūnui bus ypatingos - Kas vyksta Kaune

Pirmos Eurolygos rungtynės „Žalgirio“ arenoje P. Jankūnui bus ypatingos

Paskutinės P. Jankūno Eurolygos rungtynės / DELFI nuotr.

Jau spalio 18 dieną į Kauną ir Nemuno saloje įsikūrusią „Žalgirio“ areną sugrįš aukščiausio lygio krepšinio kovos. Kauno „Žalgiris“ tą vakarą žais pirmąsias savo namų rungtynes Eurolygoje ir priims svečius iš Italijos – Bolonijos „Virtus Segafredo“ krepšininkus.

Pirmosiose stipriausio Europos krepšinio turnyro namų rungtynėse aistruolių tradiciškai lauks atsinaujinęs emocijas žadinantis komandos pristatymas, tačiau esminiu akcentu taps karjerą po praėjusio sezono pabaigusio Pauliaus Jankūno pagerbimo ceremonija.

Ilgametis žalgirietis po sezono krepšininko aprangą iškeitė į kostiumą ir nuo šiol eina „Žalgirio“ direktoriaus pavaduotojo pareigas. Būtent per rungtynes su Bolonijos ekipa ilgus metus komandos kapitonu buvęs žalgirietis vėl žengs ant parketo ir bus deramai pagerbtas.

„Praėjusio sezono pabaiga nebuvo tokia, kokios Paulius per savo karjerą nusipelnė. Jankis yra vertas daugiau, todėl speciali šventė yra ruošiama per pirmąsias Eurolygos namų rungtynes, kai ilgametį kapitoną į naujas pareigas deramai palydės daugiatūkstantinė minia“, – sakė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Per rungtynių ilgąją pertrauką 13 numeriu pažymėti P. Jankūno marškinėliai kils į arenos palubes ir prisijungs prie itin garbingos kompanijos – ten jau kabo Arvydo Sabonio, Modesto Paulausko, Vlado Garasto ir Jono Kazlausko marškinėliai.

Į „Žalgirio“ areną atvykę gerbėjai bus laukiami su visa turima su P. Jankūnu susijusia atributika ar palaikymo plakatais. Jie taip pat galės pasižvalgyti po žalgiriečio trofėjų kolekciją ir džiaugtis dalinamais P. Jankūno atvaizdais.

Specialiai 15 kartų Lietuvos čempionu tapusio krepšininko garbei bus pasiruošusios „Žalgirio“ šokėjos, o pertraukėlių metu vyksiantys žaidimai taip pat suksis aplink P. Jankūną.

Bilietus į šias ir visas kitas Kauno „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje bei „Betsafe-LKL“ galima įsigyti apsilankius „Žalgirio“ bilietų pardavimo puslapyje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA