Kauno rajone per specialią operaciją sulaikytas vyras nuo pareigūnų spruko ne šiaip sau - Kas vyksta Kaune

Kauno rajone per specialią operaciją sulaikytas vyras nuo pareigūnų spruko ne šiaip sau

Marijampolės apskrities VPK nuotr.

Rugsėjo 23 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai surengė slaptą operaciją Kauno rajone. Sulaikytas asmuo, įtariamas tiekęs narkotines medžiagas į Marijampolės apskritį.

Kaip rašoma Marijampolės apskrities VPK pranešime, operacijos metu buvo stabdomas lengvasis automobilisOpel Zafira“, kurio vairuotojas nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams sustoti bei, sukeldamas net keletą avarinių situacijų, dideliu greičiu spruko nuo jį stabdančių policijos pareigūnų.

Po įnirtingo persekiojimo lengvasis automobilis „Opel“ buvo užblokuotas, bet jo vairuotojas, iššokęs iš automobilio salono ir paėmęs su savimi įtartiną paketą, dar bandė bėgti nuo policijos pareigūnų pėsčiomis, tačiau buvo sėkmingai sulaikytas.

Pakete, kurį su savimi turėjo sulaikytas asmuo, rasta virš 1 kilogramo psichotropinės medžiagos – amfetamino.

Dėl įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA