„Golfo“ sprogdinimu įtariamiems kauniečiams gresia laisvės atėmimas - Kas vyksta Kaune

„Golfo“ sprogdinimu įtariamiems kauniečiams gresia laisvės atėmimas byla perduota teismui

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras teismui su kaltinamuoju aktu perdavė bylą, kurioje du kauniečiai D. K. ir M. T. kaltinami dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu. Įtariama, kad asmenys susprogdino prie daugiabučio Kaune stovėjusį automobilį.

Kaip nurodoma Kauno apygardos prokuratūros pranešime, ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kriminalinės policijos pareigūnai, tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, K. D. ir T. M. šių metų sausio mėnesio pabaigoje Kauno miesto Šančių rajone visuotinai pavojingu būdu prie daugiabučio susprogdino nukentėjusiajai S. Š. priklausiusį automobilį „VW Golf“. Nuo sprogimo smūgio automobilis buvo deformuotas, sumaitotas jo salonas. Nukentėjusioji dėl šio įvyko patyrė turtinę 7000 eurų žalą.

Abiem įtariamiesiems pareikšti kaltinimai dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo (pagal Baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d.). Už šią inkriminuojamą veiką numatoma bausmė areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. Byloje taip pat pareikštas nukentėjusiosios civilinis ieškinys automobilio vertei atlyginti.

Byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA