„Žalgirio“ arena virto didžiausiu naktiniu klubu Europoje: tūkstančiai gerbėjų šėlo kartu su ATB | Kas vyksta Kaune

„Žalgirio“ arena virto didžiausiu naktiniu klubu Europoje: tūkstančiai gerbėjų šėlo kartu su ATB

delfi.lt 2022/09/18 11:53
ATB koncertas „Žalgirio“ arenoje / DELFI nuotr.

Rugsėjo 17 dieną vieninteliam pasirodymui Baltijos šalyse į Lietuvą atvyko garsi grupė ATB. Pasak organizatorių, tai buvo neįprastas koncertas – „Žalgirio“ arena pavirto didžiausiu naktiniu klubu Europoje.

Net 7 sunkvežimiai garso ir šviesų technikos – tokia įspūdinga buvo atlikėjo agentų sąlyga, kadangi tai buvo vienintelis pasirodymas Baltijos šalyse.

Šiam renginiui organizatoriai pasirinko „Žalgirio“ areną, nes ji vienintelė galėjo išpildyti techninius reikalavimus ATB pasirodymui. Taip pat ši vieta buvo lengvai pasiekiama renginio dalyviams iš kaimyninių šalių. Vienas pagrindinių organizatorių reikalavimų – veiksmas turėjo vykti tik pirmame aukšte, kuriame galėtų tilpti ne mažiau kaip 6 tūkst. lankytojų.

Lietuvoje daugybę gerbėjų turintis ir jau daugiau kaip 20 metų žinomas vokiečių atlikėjas ATB kasmet išleidžia po kelis TV, radijo bei naktinių klubų hitus, kurie ilgai išsilaiko ne tik viso pasaulio, bet ir mūsų šalies radijo topų viršūnėse. Neatsitiktinai jis lyginamas su didžiausiomis „trance“ žvaigždėmis tokiomis kaip Paul van Dyk, Tiësto ir Armin van Buuren.

Renginys prasidėjo 20 val. ATB apšildė G-Spot DJ’s ir DJJovani.

Vakarui pasiekus kulminaciją ant scenos žengė ATB, kuris sugrojo specialiai šiam koncertui paruoštą net dviejų valandų „set‘ą“.

Skirtingose pasaulio šalyse hitais tapusius ATB kūrinius galima vardinti labai ilgai: „9 PM (Till I come)“, „Ecstasy“, „Don’t Stop“, „Killer“, „Let U Go“, „Hold you“, „I Don’t Wanna Stop“, „The Summer“, „Summer Rain“, „Believe In Me“, „Feel Alive“, „Long Way Home“, „Wrong Medication“, „Move On“ ir dar daug kitų.

O į jo vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse suvažiavo ne tik gerbėjai iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos bei kitų šalių.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA