Veido odos priežiūra – kosmetologė apie sveikos odos taisykles: „Tai, kas tinka draugei, nebūtinai tiks ir jums“ – Kas vyksta Kaune

Veido odos priežiūra – kosmetologė apie sveikos odos taisykles: „Tai, kas tinka draugei, nebūtinai tiks ir jums“

Genetika, saulė ir šaltis, gyvenimo būdas, nuovargis, mitybos įpročiai, senėjimo procesai – tik dalis veiksnių, darančių įtaką kiekvieno mūsų odai kasdien. Ar įvertiname tai rinkdamiesi veido procedūras bei formuodami kasdieninę odos priežiūros rutiną? Kaune veikiančios estetinės ir lazerinės medicinos klinikos „Era Esthetic“ specialistė Aneta Danilienė teigia: tai, ką savo patirtimi rekomenduoja kiti, labai dažnai nebus tinkama jums.

Odos priežiūra – tik įvertinus individualiai

„Kiekvieno žmogaus oda yra unikali. Dėl genetikos, gyvenimo būdo, senėjimo procesų ir kitų įtaką darančių aplinkos veiksnių odą būtina prižiūrėti individualiai. Labai svarbu suprasti, jog tai, kas tinka draugei ar sesei, nebūtinai tiks ir jums“, – sako estetinės ir lazerinės medicinos klinikos „Era Esthetic“ kosmetologė.

Viena iš pagrindinių kosmetologijoje vyraujančių odos priežiūros klaidų – netinkamai pasirinktos procedūros bei veido priežiūros priemonės. „Era Esthetic“ kosmetologė akcentuoja, jog esminė taisyklė, siekiant užtikrinti odos sveikatą bei grožį yra individualiai ir profesionaliai parinkti sprendimai.

„Kosmetologinės procedūros parinkimas – kompleksinis ir daug žinių bei patirties reikalaujantis procesas. Būtina įvertinti visus odos būklei įtakos turinčius veiksnius bei galimus ilgalaikius jų padarinius. Jei nežinote, kaip gydyti saulės pažeistą, stangrumą praradusią odą, aknę ar kitas odos problemas, visada geriau kreiptis konsultacijai į profesionalius specialistus, kelių susitikimų metu padėsiančius sukurti reikiamą odos priežiūros rutiną, leisiančią pasiekti geriausių rezultatų“, – sako kosmetologė.

Veido odos priežiūra ir 7 pagrindiniai procedūrų tikslai

Kosmetologė pažymi, jog siekiant užtikrinti odos sveikatą, įprastai į pagalbą pasitelkiamos septynios  skirtingą rezultatą pasiekiantys procedūrų kompleksiniai paketai. Tai – bendroji veido odos priežiūra, veido valymas, giluminis odos valymas, aknės gydymas, odos stangrinimas, odos drėkinimas bei odos stangrinimas.

„Kiekvienu atveju reikalingi sudėtiniai pasirinkimai – sudrėkinti ir išvalyti odą, prisotinti ir stangrinti, o gal – šveisti ir pamaitinti. Jei matote, jog jūsų oda susiduria su tam tikromis problemomis, neskubėkite registruotis į procedūrą vien gavusios patarimą iš draugės, sesės ar mamos. Visų pirma, užsiregistruokite į individualią konsultaciją ir su specialisto pagalba pasirinkite individualizuotą kosmetologijos programą sau“, – pataria kosmetologė.

Odos priežiūra / Organizatorių nuotr.

Atsižvelgiant į pagrindinius odos tipus bei įtaką jiems darančius veiksnius, „Era Esthetic“ specialistai pristatė naujieną šalies rinkoje – septynias individualizuotas kosmetologijos programas, kurios parenkamos tik klientui atvykus į konsultaciją.

„Individualizuotų kosmetologijos programos naudingos tuo, jog vienos procedūros metu odą galime ne tik išvalyti ar sudrėkinti, bet ir prisotinti aktyviais serumais, kruopščiai nušveisti ar pritaikyti reikalingą aknės gydymą. Kitaip tariant, vieno vizito metu pasirūpinti visomis pagrindinėmis odos problemomis“, – sako kosmetologė.

Nuo valymo aktyviąja anglimi iki deguonies terapijos

Norintiems džiaugtis gaivia, stangresne, švaria ir spindinčia oda, „Era Esthetic“ specialistai rekomenduoja dviejų žingsnių pilingo procedūrą. Pirmuoju jos etapu oda šveičiama ir valoma su aktyviąja juodąja anglimi, o antruoju žingsniu – regeneruojama ir atgaivinama imbieriniu odą atstatančiu „Ginger Design“ kokteiliu. Procedūros poveikis – antioksiduojantis. Jos metu oda yra giliai išvaloma ir prisotinama.

„Jei matome, kad oda atrodo papilkėjusi, pigmentuota, prarado stangrumą, elastingumą, skaistumą, ir drėgmę, kankina aknės problemos, randai ar strijos, tuomet rekomenduojame rinktis neinvazinę biorevitalizaciją. Tai unikali jauninanti procedūra, suteikianti odai spindesio ir WOW efektą jau po pirmo apsilankymo. Be to, ši unikali terapija suaktyvina savaiminius regeneracinius procesus, sustiprina estetinį efektą po tokių procedūrų, kaip mezoterapija, užpildai, PRP, frakciniai atjauninimai“, – vieną iš individualizuotų kompleksinių procedūrų pristato „Era Esthetic“ kosmetologė.

Dar penkios individualizuotos kompleksinės programos „Era Esthetic“ klinikoje pagrįstos visame pasaulyje itin populiariu „HydraFacial“ odos valymo, drėkinimo, prisotinimo metodu. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento veido odą ir jos specifiką, „Era Esthetic“ specialistai rekomenduoja skirtingas „HydraFacial“ programas. „Era Esthetic“ klinikos procedūrų metu naudoja tik originalius „Hydrafacial“ serumus, jų negaili, todėl procedūra yra ir efektyvi, ir saugi.

„Dar niekada veido valymas nebuvo toks efektyvus ir tuo pačiu komfortabilus. Pamirškite apie tuos laikus, kai veido valymas būdavo skausmingas ar sukeldavo odos paraudimą. Mūsų klinikose „HydraFacial“ procedūros atliekama išskirtinai su pažangiausiu „HydraFacial“ aparatu, kuriame yra integruota „TOWER“ sistema. Ji vienos procedūros metu leidžia išgauti daugiafunkcinį poveikį veido odai – atlikti giluminį valymą, ekstrakciją, gilų drėkinimą, prisotinti hialurono rūgštimi, peptidais ir aktyviais serumais, papildyti LED šviesos terapiją mėlynąja arba raudonąja šviesa, limfodrenažu. Kitaip tariant, galima sukurti net septynis skirtingus poveikius vienos procedūros metu“, – sako kosmetologė.

Sužinoti daugiau apie tik „Era Esthetic“ klinikose Kaune (I. Kanto g. 18), Vilniuje (M. Valančiaus g. 7-51), Klaipėdoje (S. Nėries g. 10) atliekamas individualizuotas kosmetologines programas galima čia, o rezervuoti laiką konsultacijai – susisiekus „Era Esthetic“ internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA