Vienybės aikštėje siautėjusį jaunimą ramino net pats „OG Version“ – Kas vyksta Kaune

Vienybės aikštėje siautėjusį jaunimą ramino net pats „OG Version“

Kaune surengtos Rugsėjo 1-osios šventės atgarsiai vis sparčiau vilnija viešojoje erdvėje. Kaip jau rašyta, per „OG Version“ koncertą Vienybės aikštėje susirinkęs jaunimas nusprendė pasivaržyti šokio mūšyje, o šis vėliau peraugo į visai kitokį mūšį. Vaizdais iš arti pasidalinta socialinio tinklo „TikTok“ platformoje.

Mokslo ir žinių dienos proga Kauno miesto savivaldybė parengė dvi dovanas, studentams – Studentų skvero atidarymą, moksleiviams – koncertą, kuriame pasirodė „Jessica Shy“ ir „OG Version“.

Tiesa, vos tik paskelbus apie dovanas, vienas iš koncerto atlikėjų tuoj pat užkliuvo kauniečiams, kurie teigė, kad „OG Version“ jauniems žmonėms koncertuoti neturėtų, nes rodo netinkamą pavyzdį.

Šokių mūšis peraugo į kumščių mūšį

Rugsėjo 1-ąją „OG Version“ koncertas Vienybės aikštėje prasidėjo 20 val. – atlikėjas vieną po kito pristatė kūrinius iš ką tik pasirodžiusio albumo „Bilietas į rojų“ ir senesnius hitus.

Kaip jau rašyta, koncerto metu, didelėje minioje susidarė ratas, kuriame prasidėjo šokių mūšiai, tačiau netrukus čia įvyko ir kitoks mūšis.

Iš vienos pusės rato keli asmenys perėjo tuščią erdvę ir čiupę kitą koncerto dalyvį ėmė jį mušti. Staigiai subėgusi minia jaunuolius išskyrė, o ratas palaipsniui sumažėjo, kol galiausiai visai išnyko.

OG Version koncertas Vienybės aikštėje

Siautėjančius ramino „OG Version“

Nors policijos pareigūnai šio incidento nefiksavo, apie muštynes bylojantys vaizdo įrašai toliau plinta viešoje erdvėje. Vieno jų nuoroda su „Kas vyksta Kaune“ redakcija pasidalino skaitytojai.

Socialinio tinko „TikTok“ platformoje paviešintame vaizdo įraše girdėti, kad jėgas pasimatuoti nusprendusius jaunuolius ramino net pats „OG Version“.

„Išsiaiškinkit, nesimuškit, baikit, Slava Ukraini“, – kartojo atlikėjas ir vis ragino jaunuolius susitaikyti.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA