Prie „Lexus“ nagus prikišę kauniečiai nuo pareigūnų spruko paspirtukais - Kas vyksta Kaune

Prie „Lexus“ nagus prikišę kauniečiai nuo pareigūnų spruko paspirtukais

Asociatyvi / Kauno apskrities VPK nuotr.

Paskutinę vasaros dieną Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Reagavimo valdybos pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie įtariami katalizatoriaus vagyste. Šie, pastebėję policijos pareigūnus, iš įvykio vietos spruko elektriniais paspirtukais.

Kaip nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime, rugpjūčio 31 d., apie 03.30 val., policijos pareigūnai sulaukė pilietiško gyventojo pranešimo, jog P. Plechavičiaus gatvėje vyras išgirdo triukšmą, o pažiūrėjęs pro langą pastebėjo prie automobilių besisukiojančius įtartinus asmenis.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado ne tik nuo automobilio „Lexus“ pradėtą pjauti katalizatorių, bet ir iš įvykio vietos elektriniais paspirtukais besišalinančius du įtartinus vyrus. Vienas jų (g. 1998 m.) sulaikytas iškart, kitas (g. 1988 m.) iš pradžių dar slapstėsi, tačiau buvo rastas paryčiais.

Kauniečiai yra žinomi policijos pareigūnams.

Kauno apskrities VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA