M. Skuodis lankysis Kauno rajone, aptars transporto infrastruktūros būklę | Kas vyksta Kaune

M. Skuodis lankysis Kauno rajone, aptars transporto infrastruktūros būklę

Kauno LEZ viadukas / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Šiandien, rugpjūčio 23 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis savo vizitus Lietuvos regionuose pratęs Kauno rajone, kur susitiks su Kauno rajono savivaldybės vadovais ir domėsis šio rajono transporto infrastruktūros būkle.

Vizito pradžioje ministras savivaldybėje susitiks su Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu ir savivaldybės specialistais, kur aptars šiam rajonui aktualius susisiekimo klausimus, svarstys galimus kompleksinius sprendimus eismo sąlygoms gerinti. Aptartus probleminius kelių ruožus numatoma apžiūrėti vietoje, rašoma Susisiekimo ministerijos pranešime žiniasklaidai.

Kauno rajonui itin svarbus rajone esantis valstybinės reikšmės kelių tinklas, nes nuo jo priklauso šio rajono gyventojų susisiekimas tarp gyvenamųjų vietovių ir su Kauno miestu.

Kaip problemiškiausius valstybinių kelių ruožus šiame rajone savivaldybė išskiria kelio Nr. 140 Kaunas–Zapyškis–Šakiai (Šakių pl.) ruožą Akademija–Ringaudai ir kelio Nr. 222 Kaunas–Vandžiogala (Vandžiogalos pl.) ruožą tarp Kauno ir Domeikavos kaimo.

Abiejuose šiuose ruožuose vyksta intensyvus eismas, dėl nepakankamo kelių pralaidumo susidaro spūstys. Atsižvelgiant į tai numatoma svarstyti galimybes praplatinti šiuos ruožus, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takus.

Ministras taip pat planuoja apžiūrėti į Kauno laisvąją ekonominę zoną (LEZ) vedančius kelius ir kartu su savivaldybės vadovais aptarti pėsčiųjų susisiekimo infrastruktūros problemas kelyje A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis ties Ramučių ir Narėpų kaimais.

Bus svarstoma, kaip užtikrinti Kauno LEZ susisiekimo sąlygas ir apsaugoti minėtų kaimų gyventojus nuo vis didėjančių sunkiojo transporto srautų poveikio bei sudaryti patogesnes sąlygas naudotis viešuoju transportu.

Vizito metu ministras M. Skuodis taip pat domėsis laivybos Nemunu sąlygomis, aplankys pramoginei laivybai ir turizmui skirtą Zapyškio prieplauką.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA