Laikinas aliarmas Aleksote: iš „Maximos“ evakuoti žmonės – Kas vyksta Kaune

Laikinas aliarmas Aleksote: iš „Maximos“ evakuoti žmonės

Aleksote iš „Maximos“ evakuoti žmonės / Skaitytojos nuotr.

Penktadienio popietę iš Aleksote esančios „Maximaparduotuvės evakuoti pirkėjai ir darbuotojai. Apie įvykį naujienų portalui pranešė skaitytojai.

„Maxima“ baze Aleksote. Per garsiakalbius paleido pavojaus signalą ir liepė evakuotis“, – apie 13.36 val. pranešė kaunietė.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis ugniagesys naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė, jog pranešimas apie gaisrą ar kitą incidentą nėra gautas.

Tuo metu „Maximos“ atstovė ryšiams su visuomene Rima Aukštuolytė nurodė, kad „Maxima“ parduotuvė Veiverių gatvėje neveikė apie 8 minutes.

„Penktadienį apie 13.15 val. Veiverių g. 150 B esančioje „Maximoje“ Kaune suveikė signalizacija. Kol vyko patalpų patikra, parduotuvės veikla buvo sustabdyta ir evakuoti pirkėjai. Gaisro židinių neaptikus, parduotuvė jau 13.23 val. tęsė darbą. Signalizacija suveikė nuo garų. Atsiprašome pirkėjų dėl laikinų nepatogumų“, – teigė R. Aukštuolytė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA