„Samsung Galaxy“ naujienos – jau „Topo centre“ – Kas vyksta Kaune

„Samsung Galaxy“ naujienos – jau „Topo centre“

„Samsung Galaxy“ naujienos / R. Tenio nuotr.

„Samsung“ gerbėjai visame pasaulyje nekantriai laukė rugpjūčio 10 d., kuomet buvo pristatyti naujausi technologijų milžinės sukurti „Galaxy“ serijos įrenginiai. Lietuvoje „Samsung“ fanus subūrė „Topo centro“ komanda, pakvietusi susitikti naujųjų prietaisų pristatymo renginiuose Vilniuje (Ukmergės g. 240 salone) ir Kaune (Savanorių pr. 206A salone).

Trečiadienio vakarą į šiuos Vilniaus ir Kauno salonus susirinkę „Topo centro“ lankytojai turėjo išskirtinę galimybę gyvai klausyti naujienų pristatymo ir vieni pirmųjų Lietuvoje apžiūrėti, įvertinti, išbandyti ar net įsigyti naujuosius „Samsung Galaxy“ prietaisus.

„Džiaugiamės, jog didžiųjų technologijų bendrovių naujienas savo klientams galime pristatyti vieni pirmųjų Lietuvoje. Susirinkę į „Samsung Galaxy“ naujienų pristatymo renginį klientai turėjo galimybę realiuoju laiku stebėti tiesioginę transliaciją iš „Samsung“ būstinės, o po jos – aptarti pristatytas naujienas su „Topo centro“ konsultantais ir praktiškai jas išbandyti. Visada smagu matyti, kad mūsų klientams įdomu būti tarp pirmųjų, atradusių pasaulyje dar tik pristatomas naujoves“, – sakė „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

„Samsung Galaxy“ naujienos / R. Tenio nuotr.

Penkios „Samsung Galaxy“ naujienos

Oficialūs naujųjų įrenginių pristatymo renginiai „Samsung Galaxy Unpacked 2022“ vyko visame pasaulyje tuo pačiu metu – trečiadienį 16 val. Lietuvos laiku.

Šiais metais „Samsung“ pristatė net penkias naujienas. Tai – naujas sulenkiamo išmaniojo telefono „Samsung Galaxy Flip4“ modelis, naujas atlenkiamo „Samsung Galaxy Fold4“ modelis, naujos kartos belaidės „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ausinės bei du nauji išmaniųjų laikrodžių modeliai – „Samsung Galaxy Watch5“ ir „Samsung Galaxy Watch5 Pro“.

Klientų jau pamėgtas „Samsung Galaxy Flip“ tapo dar patvaresniu ir patrauklesniu. Naujajame „Flip4“ modelyje integruotas „Gorilla Glass Victus+“ stiklas, sustiprinto aliuminio rėmelis, atsparumą vandeniui užtikrinantys sprendimai, leisiantys apsaugoti telefoną nuo daugelio galimų išorinių pažeidimų.

Taip pat malonesniam telefono naudojimui „Samsung“ įdiegė sprendimus, leisiančius naujojo „Flip4“ viršelio ekrane pasirinkti besikeičiančias nuotraukas, GIF ar kito formato vaizdo įrašus, matyti ir atsakyti į pranešimus, atlikti tiesioginius skambučius. Galiausiai, telefone įdiegta greitai ir kokybiškai filmuoti bei fotografuoti leidžianti laisvų rankų kamera „Flex“, didesnė nei anksčiau baterija, galingiausias mobilus procesorius ir daug kitų patogumą vartotojui užtikrinsiančių funkcijų.

„Samsung Galaxy“ naujienos / R. Tenio nuotr.

Tuo tarpu greta pagerinto našumo bei kameros ir padidinto atsparumo, šiandien vieno populiariausių „Samsung Galaxy Fold“ modelio „Fold4“ versijoje klientams pristatytas ir pasikeitęs, dar rafinuotesnis telefono dizainas, leisiantis patogiai telefonu naudotis viena ranka. Taip pat – dar didesnis ekranas bei galimybė pasinaudoti užduočių juosta ir vienu metu atlikti skirtingus veiksmus, kaip tai galima atlikti kompiuteryje.

Naujosios belaidės „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ausinės vartotojams suteiks dar aukštesnę garso kokybę, išsiskirs patogumu dėvėti bei apie  40 proc. sumažins išorinį triukšmą, lyginant su jų pirmtakėmis.

Na, o vartotojams pristatyti naujieji „Samsung Galaxy Watch5“ ir „Samsung Galaxy Watch5 Pro“ technologijų specialistų vertinami už tikslesnius kūno sudėties, širdies ritmo ir kitus jutiklius, tikslesnį kraujo spaudimo bei širdies elektroskardiagramos matavimą, ištobulintą miego analizės funkciją, talpesnę bateriją, greitesnį įkrovimą bei atsparesnį laikrodžio stiklelį.

„Samsung Galaxy“ naujienos / R. Tenio nuotr.

„Samsung Galaxy Watch5 Pro“ modelis pasižymės ir kitomis „Watch Pro“ laikrodžiams būdingoms, ištobulintoms funkcijomis. Pavyzdžiui, itin patogia maršrutų navigacija.

Sužinoti daugiau apie „Samsung Galaxy“ naujienas bei jas įsigyti galima „Topo centro“ salonuose Kaune (Savanorių pr. 206A) ir Vilniuje (Ukmergės g. 240) arba internetinėje parduotuvėje: www.topocentras.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA