Kauno rajone iš kiemo pavogtas vaikiškas keturratis: už informaciją siūlo atlygį – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone iš kiemo pavogtas vaikiškas keturratis: už informaciją siūlo atlygį

/ Skaitytojos nuotr.

Savaitgalio naktį iš kiemo buvo pavogtas vaikiškas keturratis, kurio vertė siekia daugiau nei 1 tūkst. eurų. Vagišiai darbavosi naktį, o transporto priemonės ieškantys gyventojai prašo pagalbos ir siūlo atlygį.

„Dėmesio! Prašau visų pagalbos. Šią naktį buvo PAVOGTAS vaikiškas keturratis KAYO 70. Labai prašau visų pasidalinti šiuo postu, galbūt pamatysit pas kokį vaiką naujai atsiradusį tokį žaislą. Atsilyginsiu už naudingą informaciją!

O tu Vagie, jei skaitysi šį postą, tegul tau bent kiek sąžinė prabunda! Tai vaikų daiktas! Jie ilgai ant jo taupė, jie juo dalinosi kiekvieną dieną! Broliai visada kartu visur važiuodavo su keturračiu!!!! Bjaurybe tu! Tau tie pinigai kuriuos gausi už jį ar tavo vaikui (jei vogiai savo vaikui) patikėk laimės neatneš! Policijai pranešta!“, – rašoma „Facebook“ įraše.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai, laikotarpiu nuo rugpjūčio 7 d. 00.00 val. iki rugpjūčio 7 d. 09.00 val. Kauno r., Pažėrų k., iš kiemo pavogtas vaikiškas keturratis „Kayo AY 70“. Padaryta turtinė žala siekia apie 1090 eurų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA