Nutraukta Mios sumušimo byla – Kas vyksta Kaune

Nutraukta Mios sumušimo byla

delfi.lt 2022/08/01 17:10
V. Pilbaitytė-Mia / O. Gurevičiaus nuotr.

Kauno apylinkės prokuratūroje priimtas procesinis sprendimas dėl balandžio pabaigoje galimai sumuštos dainininkės Mios Pilibaitytės. Pranešama, kad ikiteisminis tyrimas nutrauktas atlikus visus procesinius veiksmus.

Prokuratūros puslapyje rašoma, kad ikiteisminis tyrimas dėl galimo smurto buvo nutrauktas po dainininkės apklausos, jai patvirtinus, kad dėl šio įvykio ji neturi jokių pretenzijų. Moteris pareiškimo dėl įvykio nerašė ir teigia neplanuojanti rašyti.

Pareiškėjos tvirtinimu, žodinio konflikto su pažįstamu vyru metu ji patyrė stresą, todėl galėjo pareigūnams klaidingai apibūdinti įvykio aplinkybes. Įvertinus surinktus ikiteisminio tyrimo duomenis, priimtas sprendimas tyrimą nutraukti.

„Delfi“ primena, kad balandžio mėnesį viename Kauno viešbučių užfiksuotas smurtinis incidentas, kurio centre, „Delfi“ žiniomis, atsidūrė garsi šalies dainininkė Mia Pilibaitytė.

Balandžio 29 d. apie 13.40 val. Kaune, Mickevičiaus g. esančiame viešbutyje, vyras (gim. 1987 m.) smurtavo prieš moterį (gim. 1983 m.). Dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d. (dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo), kuriam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokuroras E. Tarasevičius.

„Delfi“ žiniomis, auka tuomet tapo žinoma atlikėja Mia, o smurtu prieš moterį įtariamas asmuo po sulaikymo buvo apklaustas. Tiesa, jo pozicijos bei šio poelgio motyvų ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras neviešino.

„Šiam asmeniui skirta kardomojo priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti“, – patikslino Kauno apygardos prokuratūros atstovė spaudai Tautvilė Merkevičiūtė.

Kokius sužalojimus patyrė moteris – taip pat nebuvo skelbiama. Koks sveikatos sutrikdymas galėjo būti įvykdytas: nežymus, nesunkus, ar sunkus, nustatys teismo medicinos ekspertai. Buvo teigta, kad nuo jų verdikto priklausys ir smurtautojui gresianti atsakomybė. Oficialiai nepatvirtintais duomenimis, smurtu įtariamas asmuo jau yra turėjęs reikalų su teisėsauga – praeityje buvo teistas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA